ING Bank Yılbaşı Kredisi 0 39 Faizle 5000 Lira 200 TL Taksitle 1000 TL Masrafsız Kredi

Yeni Yıla Harcamalarını Kısmadan Girmek İsteyenler İçin Kredi Veren Bir Banka Var mı? ING Bank yeni yıla özel Yılbaşı Kredisi kampanyasını Aralık ayı boyunca devam ettiriyor. Aralık ayının ön plana çıkan banka kredilerinden biri olan Yeni Yıl Kredisi için başvuru yapanlar yeni yıla hiç kısmadan giriyorlar. ING Bank’ın 2012 Yılbaşı Kredisi Kredi Butik paketleri arasında yer alıyor. Kredi Butik Yılbaşı Kredisi ile uygun koşullarla kredi almak mümkün oluyor.

ING Bankası Yılbaşı Kredisi Seçenekleri Neler? Kaç Lira Kredi Alınabiliyor? Faiz Oranları Nedir? Kaç Ay Vadeli Kredi Alınıyor? ING Bankası Yılbaşı’na Özel Kredi Kampanyası ile dileyenler ayda % 0.39 masrafla 5.000 Lira kredi kullanabiliyorlar. Dileyenler ise ayda 200 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL Yılbaşı Kredisi alabiliyor. Ayda 200 Liraya 20 Bin Lira Yılbaşı Kredisi almayı tercih edenler 60 ay vade imkanından yararlanıyorlar. İlk 12 ayda aylık geri ödeme tutarı 200 Lira. Sonraki yıllarda aylık taksit tutarları belirli miktarlarda arttırılıyor.

ING Bank Yılbaşı Kredisi Başvurusu Yapmak İstiyorum? Nasıl Kredi Başvurusu Yapılıyor? Yeni Yıla Hiç Kısmadan Girin sloganıyla tanıtılan kredi kampanyası başvurusu ING Bank şubelerinden yapılabildiği gibi ING Bank internet şubesi yoluyla da gerçekleşebiliyor. İnternetten başvuru için ING Bankası’nın internet sitesine girerek kredi başvuru formunu doldurup online olarak göndermek gerekiyor.

Tags : ,

2 thoughts on “ING Bank Yılbaşı Kredisi 0 39 Faizle 5000 Lira 200 TL Taksitle 1000 TL Masrafsız Kredi”

  1. 200 tl taksitle 10 bin lira tl kulanmak istiyorum tlf numaram ………..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi Başvurusu Nereden Yapılıyor Yeni Yıla Özel Krediler

Yapı Kredi Bankası Yılbaşı Kredisi Nedir? Süper Kredi Kapsamında Yeni Yıla Özel Kredi Var mı? Yeni yıl yaklaşırken yeni yıla...

Kapat