İndirimli 3 Ay Ertelemeli 30000 TL Kredi Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile

Akbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile yılbaşı öncesi nakitsiz kalmak istemeyenlere indirimli kredi kampanyasını sunuyor. Akbank indirimli ihtiyaç kredisi kampanyası ile yılsonu indiriminden yarrlananlar aylık yüzde 1.29 faiz oranıyla kredi kullanıyorlar.

Akbank indirimli kredi kampanyası ile 30.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Yüksek limitli kredi kullanmak isteyenler için de iyi bir seçenek oluşturan Akbank kredisi ile 229 TL dosyamasrafı ile indirimli kredi kullanmak mümkün oluyor. Kampanyadan yararlanmak için 30 Aralık son tarih. Aralık ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile 2012 yılına nakit sıkıntısı yaşamadan giriliyor. Kampanya kapsamında 24 ay vadeli kredi çekilebiliyor.

10.000 TL indirimli kredi almak istiyorum. Aylık ne kadar taksit ödeyeceğim? Örnek olarak kampanya kapsamında 10 Bin Lira kredi kullanmak isteyen biri 12 ay vadeyi tercih ederse ayda 920 TL taksit ödüyor. 24 ay vadeli olarak 10.000 Lira kredi kullanan biri ise aylık 520 Lira kredi geri ödemesi yapıyor.

İndirimli kredi kampanyasından yararlanmak için hangi belgelerle başvurmak gerekiyor? Akbank’ın yeni yıla özel kredi kampanyasından faydalanarak kredi kullanmak isteyenlerden talep edilen başvuru belgeleri şunlar:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi

Son döneme ait bir fatura ya da ikametgah belgesi

Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterilerinden gelir belgesi getirmeleri istenmiyor)

Tags : , , ,

0 thoughts on “İndirimli 3 Ay Ertelemeli 30000 TL Kredi Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yıl İçin Masrafsız Kredi Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası

Denizbank Cebimde Kredi Yılbaşı Kampanyası Nedir? Denizbank yen yıl masrafları için masrafsız Yılbaşı Kredisi kampanyası başlattı. Denizbank'tan yeni yıla özel...

Kapat