Garanti Kredi Takibi Nereden Yapılıyor Garanti Bankası Kredi Sorgulama

Garanti Bankası kredi başvurusu takibi nasıl yapılıyor? Kredi başvuru sonucunu nasıl öğrenebilirim? Garanti Bankası’na kredi başvurusu yapanlar takip işlemlerini kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Garanti kredi takibi değişik kanallardan yapılabiliyor.

Garanti Bankası’na yaptıkları kredi başvurularının sonucunu merak edenler cep telefonundan, Garanti Bankası internet şubesi’nden ve web sitesinden, Alo Garanti telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak kredi başvurularının ne durumda ve hangi aşamada olduğunu öğrenebiliyorlar.

Kredi başvurusunun kabul edilip edilmediğini ya da hangi aşamada olduğunu öğrenmek için başvuru sırasında bankaya bildirilen T.C. Kimlik Numarası kullanılarak kredi sorgulaması yapılabiliyor.

T.C. Kimlik Numaranızı girerek kredinin son durumunu ve hangi aşamada olduğunu takip etmek mümkün oluyor. Cep telefonundan kredi durumlarını öğrenmek isteyenler AKIBET, SONUC veya DURUM yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numarasını yazıp 3390’a SMS göndererek kredi takibini yapabiliyorlar. Garanti’nin telefon bankacılığı hizmeti olan Alo Garanti’den kredi sorgulaması yapmak isteyenlerin 444 0 333 numaralı telefonu aramaları yeterli oluyor. Önce 5 sonra 3’ü tuşlayarak kredi başvurusunun son durumunu öğrenmek mümkün. Kredi başvurusu için gerekli belgeleri öğrenmek isteyenlerin ise 5 ve 4’ü tuşlamaları gerekiyor.

İnternet üzerinden kredi takibi yapmak isteyenleri ise Garanti Bankası internet şubesi’ni ya da internet sitesini kullanabiliyorlar.

Tags : ,

One thought on “Garanti Kredi Takibi Nereden Yapılıyor Garanti Bankası Kredi Sorgulama”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Kredi Kartı Borcu Öğrenme Servisi 3340 ile Anında Borç Sorgulama

Garanti kredi kartı borcunu cep telefonu ile sorgulama ve öğrenme şansı var mı? Garanti kredi kartı sahipleri kredi kartı borçlarını...

Kapat