Garanti Kredi Kartı Borcu Öğrenme Servisi 3340 ile Anında Borç Sorgulama

Garanti kredi kartı borcunu cep telefonu ile sorgulama ve öğrenme şansı var mı? Garanti kredi kartı sahipleri kredi kartı borçlarını öğrenmek için 3340 Anında Bilgi Servisi’nden yararlanabiliyorlar. Garanti kredi kartı borcu, dönem içi harcamalar, kullanılabilir limit, minimum ödeme tutarı gibi bilgiler Kredi Kartı Bilgi Edinme Servisi olan 3340 numaralı telefona SMS atarak kullanılabiliyor.

Cep telefonundan SMS atarak kredi kartı borç bilgilerine ulaşmak çok kolay bir şekilde gerçekleşiyor. İlgili servisten kredi kartı ekstre bilgilerini talep etmek için Garanti’de kayıtlı olan telefon numarasından 3340’a kısa mesaj atmak yeterli oluyor.

Atılan kısa mesajın ardından Garanti Bankası’nda kayıtlı olan cep telefonuna kredi kartı ile ilgili kullanım, borç ve ekstre bilgileri gönderiliyor. Başvurunun ardından çok bir sürede tüm borç bilgileri cep telefonuna kısa mesaj olarak iletiliyor.

SMS Anında Bilgi servisiyle hangi kredi kartı bilgileri alınabiliyor? 3340’a SMS gönderirken ne yazmak gerekiyor? 3340’a SMS göndererek iki türlü bilgi alınabiliyor. Cep telefonunun mesaj bölümüne “bilgi” yazıp kredi kartının son 4 rakamını ekleyip gönderdiğimizde mevcut kullanılabilir limit ve puan bilgileri, dönem içi harcama tutarı bilgileri ve gelecekteki ilk ekstre kesim tarihini öğrenmek mümkün oluyor. Cep telefonunun mesaj bölümüne “ekstre” yazıp boşluk bırakıp kredi kartının son 4 rakamını ekleyerek gönderenler ise gelecek SMS ile ekstre borç bilgilerini, minimum ödeme tutarını, son ödeme tarihini ve kalan borç bilgilerini öğrenme imkanına kavuşuyorlar.

Tags : , ,

3 thoughts on “Garanti Kredi Kartı Borcu Öğrenme Servisi 3340 ile Anında Borç Sorgulama”

  1. Benim garantiden bonus kartım vardı iptal ettirdim şuan kullanmıyorum. Fakat borç görünüyor hotmailimde. Lütfen bana yardımcı olun. Bu kartla ilgili problem yaşamak istemiyorum artık. Böyle giderse garantideki hesabımı kapattırıp başka bir bankaya yatırcam. Bana en yakın zamanda bu numarayla dönerseniz umarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Kredi Kampanyası 2012 Yılına Özel İhtiyaç Kredileri Kampanyaları Sürüyor

Yeni Garanti Kredi Kampanyası Var mı? Garanti Bankası Kredi Kampanyası'nın Koşulları Neler? Garanti Bankası kredi kampanyaları çerçevesinde yeni yıla yaklaştığımız...

Kapat