Garanti Kredi Kampanyası 2012 Yılına Özel İhtiyaç Kredileri Kampanyaları Sürüyor

Yeni Garanti Kredi Kampanyası Var mı? Garanti Bankası Kredi Kampanyası’nın Koşulları Neler? Garanti Bankası kredi kampanyaları çerçevesinde yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde düşük faiz oranlarıyla 5.000 TL ve ayda 200 TL taksitle 10.000 TL kredi çekme fırsatı sunuyor. Garanti’nin yoğun taleple karşılaşan kredi kampanyası uzun zamandır aynı koşullarla devam ediyor. Şeker ve Kurban Bayramı için özel isimlerle sürdürülen kampanya bu kez yeni yıl kredi kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Garanti Bankası’nın ayda 200 Lira ödemeli olarak sunduğu kampanya yeni yıla girilmesinin ardından 2012 yılında da devam edecek gibi gözüküyor.

2012 yılına sıkışmadan girmek isteyenler için ideal bir ödeme planı sunan Garanti Kredi Kampanyası ile 60 ay vadeli olarak aylık 200 TL’den başlayan taksitlerle 10 Bin TL kredi alınabiliyor. İlk 12 ay boyunca aylık olarak 200 Lira kredi taksidi ödendikten sonra diğer aylarda kredi taksitleri her yıl belirli bir miktarda arttırılarak ödeniyor. 5.000 TL kredi çekmeyi tercih edenler ise aylık yüzde 0.38 faiz oranıyla kredi kullanıyorlar.

Garanti Bankası’nın yeni yıla özel kredi kampanyasının reklamı televizyonlarda yayınlanmaya başladı. Kampanya Aralık ayı boyunca geçerli olacak. Kampanyaya başvuruanlar yeni yıl gelmeden önce kredi kullanma olanağına kavuşuyorlar. Kredi kullanıcılarının yoğun iligisiyle karşılaşan 200 Lira taksitle 10 Bin Lira kredi kampanyasının 2012 yılında da farklı isimlerle sürmesi bekleniyor.

Tags : , , , , ,

One thought on “Garanti Kredi Kampanyası 2012 Yılına Özel İhtiyaç Kredileri Kampanyaları Sürüyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Nakit Atak Vakıfbank Kefilsiz Formalitesiz 12 Ay Nakite Taksit

'Faturalar peşimde, ödemeler boğazımı sıkıyor' diyorsanız klasik bir Nakit Atak vakası yaşıyorsunuz. Nakit Atak ile acil nakite ihtiyacı olanların nakit...

Kapat