Garanti e-kredi ile düşük faizli kredi başvurusu internetten yapılıyor

Garanti Bankası e-kredi ile internet üzerinden kredi başvurusu yapanlar karlı çıkıyorlar. İnternet üzernden yapılan e-kredi başvurularında şubeden ya da diğer başvuru kanllarından yapılan kredi başvurularına göre daha düşük faiz uygulanıyor. Böylece e-kredi ile kredi kullananlar daha az faiz ödeyerek bütçelerine katkı yapmış oluyorlar.

Garanti Bankası e-kredi başvurusu Garanti Bankası’nın internet sitesinden ya da Garanti’nin internet şubesi’nden yapılabiliyor. Garanti internet şubesinden başvuru yapmak için Garanti internet şubesi şifresi sahibi olmak gerekiyor. Garanti Bankası’nda kayıtlı cep telefonu olanlar Garanti internet şubesi için şifrelerini hemen cep telefonlarına alabiliyorlar. Garanti internet şubesine müşteri numaralarıyla giriş yapanlar parolalarını yazdıktan sonra tek kullanımlık güvenli şifrelerini cep telefonlarına kısa mesaj olarak alarak internet şubesine giriş yapabiliyorlar. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra Krediler menüsü altında bulunan 5 Dakikada Kredi Başvurusu adımından kredi başvurusu yapılabiliyor. Kredi onayı 5 dakika içinde Garanti Bankası’nda kayıtlı olan cep telefonuna kısa mesaj olarak iletiliyor.

Garanti web sitesi üzerinden e-kredi başvurusu yapmak için ise herhangi bir şifre gerekmiyor. Sitede bulunan ‘Başvur’ butonuna tıklayanlar gerekli bilgileri doldurduktan sonra internet aracılığı ile Garanti’ye göndererek kredi başvurusu yapabiliyorlar. Başvurunun ilk adımında TC Kimlik Numarası ve cep telefonu bilgileri, ikinci aşamada kimlik ve iletişim bilgileri, üçüncü aşamada çalışma ve gelir bilgileri, dördüncü aşamada ise istenen kredinin cinsi ve tutarıyla ilgili kredi bilgilerinin doldurulması gerekiyor. Başvurunun tamamlanmasının ardından kredi cevabı kısa mesaj yoluyla kısa süre içinde cep telefonuna bildiriliyor.

Tags : ,

One thought on “Garanti e-kredi ile düşük faizli kredi başvurusu internetten yapılıyor”

  1. Merhaba,

    Bitte almanyada yasiyoruz de kayseride ev almak istiyoruz.

    Kredi trden almamiz mumkun mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Maaşını Alan Emeklilere Akbank’tan Avantajlı Dosya Masrafı İndirimli Kredi

Emekli maaşını Akbank'tan alanlara hangi avantajlar sağlanıyor? Maaşını Akbank'tan alan SGK emeklileri hesap ücreti ödemiyorlar, avantajlı faiz oranlarıyla vadeli hesap...

Kapat