Finansbank İhtiyaçları 1 1 Karşılayan Kredi ile Günde 2 TL’ye 5.000 Lira

Finansbank ihtiyaçları 1 1 karşılayan yeni kredi kampanyasını başlattı. Kampanya ile günde sadece 2 TL’ye 5.000 TL kredi kullanmak mümkün. Dileyenler günde 4 Liraya 10 Bin Lira ihtiyaç kredisi alabiliyorlar.

Finansbank’ın ihtiyaçları bir bir karşılayan kredisi ile kredi kullananlar dilerlerse ödemelerini 3 ay sonra yapmaya başlıyorlar. 3 ay ertelemeli olarak kullanılan kredinin geri ödemeleri düşük taksitlerle başlıyor. Kredi vadesi maksimum 60 ay. 5 yıla varan vadelerle kullanılan kredinin ilk 12 aylık ödemesi düşük taksitlerle yapılıyor. Sonraki yıllarda taksit tutarları artıyor. İlk yıl ödemeleri 60 ay vadeli 5.000 TL kredi için ayda 60 TL. Yine 60 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullananlar ilk 12 ay boyunca ayda 120 TL geri ödeme yapıyorlar.

Finasbank 1 1 Kredi kullanmak isteyenler cep telefonu ile kredi başvurusu yapabliyorlar. 5030’a kısa mesaj göndererek Finansbank’ın günde 2 TL ödemeli kredisine başvuru yapılabiliyor. 5030’a mesaj gönderenler mesajlarında T.C. kimlik numaralarını yazıyorlar. Sadece T.C. kimlik numarasını yazarak göndermek ön başvurunun SMS ile hemen yapılabilmesi için yeterli. Kredi başvuru cevabı çok kısa süre içinde cep telefonuna kısa mesaj olarak iletiliyor.

Cep telefonunun yanında dileyenler internetten dileyenler ise Finansbank şubelerinden 1 1 Kredi başvurusu yapabiliyorlar. İnternetten başvuru için Finansbank web sitesinde bulunan Anında Başvur linkine tıklamak yeterli oluyor.

Kredi ön başvurusu olumlu sonuçlananlar kimlik belgesi ve gelir belgeleriyle Finansbank şubelerine giderek kredi başvurusunu tamamlayıp günde 2 TL taksitli kredilerini hemen alabiliyorlar.

Tags : , ,

One thought on “Finansbank İhtiyaçları 1 1 Karşılayan Kredi ile Günde 2 TL’ye 5.000 Lira”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti e-kredi ile düşük faizli kredi başvurusu internetten yapılıyor

Garanti Bankası e-kredi ile internet üzerinden kredi başvurusu yapanlar karlı çıkıyorlar. İnternet üzernden yapılan e-kredi başvurularında şubeden ya da diğer...

Kapat