Akbank Bedelli Askerlik Kredisi Masrafsız 3 Ay Ertelemeli 30 Bin Lira

Akbank Bedelli Askerlik kredisi ile düşük faiz oranları, ertelemeli kredi imkanı ve uzun vdelerle ucuz ve avantajlı kredi kullanmak mümkün. Akbank Bedelli askerlik için istenen 30.000 TL için ucuz maliyetli kredi imkanı sunuyor. Akbank Bedelli Askerlik Kredisi ile sunulan masrafsız ihtiyaç kredisi fırsatı ile 30 Bin Lira’ya kadar Bedelli Kredisi kullanılabiliyor.

30.000 TL’ye kadar kullanılan Bedelli Kredisi aylık % 1,40 faiz oranına sahip. Kredi taksit ödemeleri 3 ay ertelemeli olarak başlatılabiliyor. Aralık ayında bedelli askerlik için kredi kullananlar ödemelerine Nisan 2012’de başlayabiliyorlar. Masrafsız Bedelli Askerlik Kredisi’nde aylık faiz yüzde 1.40 olurken dileyenler düşük bir masraf ile %1,30 faiz oranlı kredi fırsatından faydalanabiliyorlar.

Bedelli Askerlik Kredisi başvurusu hangi tarihe kadar yapılıyor? Kredi başvurusu sırasında talep edilen belgeler hangileri? 30 Aralık 2011 tarihine kadar başvuru yapılabilecek Bedelli Askerlik Kredisi kampanyası için kredi başvurusunda istenen belgeler şunlar: Nüfus cüzdanı veya ehliyetin aslı ve fotokopisi, on döneme ait bir fatura veya ikametgah belgesi, geliri kanıtlayan maaş bordrosu gibi bir belge.

Bedelli Askerlik Kredisi alanlar ne kadar aylık taksit ödüyorlar? Örnek olarak 24 ay vade ile 10.000 TL kredi kullananlar masrafsız kredi seçeneğiyle ayda 510 TL taksit ödüyorlar. 350 TL masraf ödeyerek kredi kullanmayı tercih edenlerin 24 ay vadeli 10.000 TL kredi için ödeyecekleri aylık taksit miktarı ise 503 TL oluyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Akbank Bedelli Askerlik Kredisi Masrafsız 3 Ay Ertelemeli 30 Bin Lira”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 0.76 Faiz 60 Ay Vade Cepten Başvuru

Yeni yıla girmek istemeyen adamı bile mutlu edecek kredi İş Bankası'nda. İş Bankası Yeni Yıl Kredisi % 0.76'dan başlayan faiz...

Kapat