Yapı Kredi’den Günde 8 TL’ye 8000 TL Süper Kredi

Yapı Kredi Süper Kredi Kampanyası Devam Ediyor mu? Yapı Kredi Bankası Süper Kredi kampanyasını sürdürüyor. En son Kurban Bayramı’nda devam eden kampanya bayram sonrasına uzatıldı. Yapı Kredi Süper Kredi ile günde 8 Liraya 8 Bin Lira kredi kullanmak mümkün.

Süper Kredi Faiz Oranları Ne Kadr? Kaç Ay Vadeli Süper Kredi Kullanılıyor? Süper Kredi Seçenekleri Neler? Aylık Ne Kadar Taksit Ödeniyor? Düşük faizli ve komisyonlu seçenek ile 8.000 TL kredi kullananlar aylık yüzde 0.78 faiz oranıyla 36 ay vadeli kredi alabiliyorlar. Düşük faiz ve komisyonlu Süper Kredi ile aylık ödenecek taksit tutarı 262.76 TL olarak gerçekleşiyor. Bunun yanı sıra faizsiz ve masrafsız seçenekleriyle kredi kullanmak da mümkün oluyor.

Maaş Müşterisi ve Kamu Personeli İçin Özel Süper Kredi Olanakları Var mı? Maaş Müşterilerine ve Kamuda Çalışanlara İndirim Uygulanıyor mu? Yapı Kredi Bankası kamu çalışanlarına ve maaş müşterilerine özel aylık % 0.77 faizli 8.000 TL süper Kredi kullanma seçeneği de sunuyor. Kamu çalışanları ve maaş müşterilerinin 36 ay vadede 8.000 TL kredi için ödeyecekleri aylık taksit tutarı ise 262.24 TL oluyor.

Süper Kredi Başvurusu Nasıl Yaplıyor? Süper Kredi SMS Başvuru No Kaç? Hangi Numaraya Mesaj Atılması Gerekiyor? Hemen Bireysel yazıp 4411’e kısa mesaj göndererek Süper Kredi başvurusu yapmak mümkün. Süper Kredi başvurusu için SMS mesaj numarası 4411.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi’den Günde 8 TL’ye 8000 TL Süper Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ABank Kasım Ayı Kredi Kampanyası ile Bayram Kredisi Fırsatı Devam Ediyor

ABank kredi kampanyası ile 25.000 TL'ye kadar kredi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. 21 Kasım tarihine kadar sürecek olan ihtiyaç...

Kapat