Yapı Kredi Taşıt Kredisi Anlaşmalı Markalar Kampanyası ile İndirimli Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Anlaşmalı Otomobil Markalarıyla Kampanya Yapıyor mu? Yapı Kredi önemli otomobil markalarıyla işbirliği yaparak indirimli faiz oranları uyguluyor. Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi kullananlar kredilerini belirli araba markalarının satın alınması için kullandıklarında düşük faiz oranlarından faydalanıyorlar.

Yapı Kredi Hangi Oto Markalarına Ne Kadar Faiz Oranı Uyguluyor? İndirimli Faiz Oranları Hangi Markalar İçin Geçerli?
Yapı Kredi Bankası’nın 48 ay vadeye kadar aylık % 1.29 faiz oranı uyguladığı otomobil firmaları şunlar: Audi, BMW, Tofaş/Fiat, Honda, Jaguar, Nissan, Mercedes, Chrysler, Mitsubishi, Opel, Chevrolet, Otokar, Peugeot, Renault, Dacia, TEMSA, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Yapı Kredi ayrıca Citroen, Daihatsu, Hyundai, Kia, Subaru, Skoda, Suzuki markaları için 48 ay vadeye kadar aylık % 1.39 faiz oranı uyguluyor.

Yapı Kredi Oto Kredisi Başvurusu İçin Hangi Belgeler Gerekiyor? Yapı Kredi Bankası’nın anlaşmalı oto markalarında uyguladığı indirimli faiz oranlarından yararlanarak oto kredi başvurusu yapmak için Yapı Kredi şubelerine uğramak yeterli oluyor. Başvurularda nüfus cüzdanı ve gelir belgesinin fotokopisi, son döneme ait bir fatura ile birlikte sıfır kilometre Taşıtlar için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl faturanın getirilmesi gerekiyor. Yapı Kredi Bankası’nın 2. el taşıt kredilerinden yararlanmak isteyenler ise araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesini bankaya götürüyorlar.

Tags :

0 thoughts on “Yapı Kredi Taşıt Kredisi Anlaşmalı Markalar Kampanyası ile İndirimli Faiz Oranları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ATM’den Kredi Başvurusu Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi ile

Kredi Şimdi Başvurusu ATM'den Yapılabiliyor mu? Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi başvuruları Kredi Şimdi ile tüm Yapı Kredi ATM’lerinden...

Kapat