Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisini Kimler Alabiliyor Erteleme İmkanı Var mı

Bedelli askerlik kararının çıkmasının ardından bankalar Bedelli Kredisi verme yarışına girdi. Cazip koşullarla Bedelli Askerlik Kredisi veren bankalardan biri olan Vakıfbank, ihtiyaç kredisi ürünlerine bedelli askerlik kredisini de ekledi.

Vakıflar Bankası Bedelli Askerlik Kredisi’ne Kimler Başvurabiliyor? Bedelli Kredisi Başvuru Koşulları Nedir? Vakıflar Bankası’nın Bedelli bedelli askerlikten yararlanmak isteyenlere sunduğu krediyi ücretli çalışanlar, emekliler, kira veya faiz geliri olanlar ile serbest meslek sahipleri ve bu kişilerin yakınları kullanabiliyor.

Bedelli Kredisi Sadece Bedelli Askerlik Yapacak Kişiye mi Veriliyor? Vakıfbank Bedelli askerlik kredisi bedelli uygulamasından yararlanacak kişiye verilebildiği gibi bu kişinin yakınlarına da verilebiliyor.

Vakıflar Bankası Bedelli Kredisi Kaç Liraya Kadar Veriliyor? Vakıfbank’ın Bedelli Askerlik yapacaklara sunduğu ihtiyaç kredisi 500 TL ile 30.000 TL arasında istenilen miktarlarda kullanılabiliyor. Kredinin 30.000 TL sınırına yakın tutarlarda kullanılması için bu miktarda kredi için istenen gelir şartı Bedelli Kredisi için de isteniyor.

Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisi Kaç Ay Vadeli ve Kaç Taksit Olarak Alınabiliyor? Bedelli Askerlik Kredisi 60 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Vade uzunluğuna göre uygulanan faiz oranları değişiyor.

Vakıflar Bankası Bedelli Askerlik Kredi Faiz Oranları Nedir? Banka tarafından 3 – 36 ay arasındaki vadede aylık % 1.40 faiz uygulanıyor. 37 – 60 ay arasındaki vadede Bedelli Kredisi kullananlar ise ayda % 1.55 faiz ödüyorlar.

Bedelli Kredisi’nde Taksit Erteleme Şansı Var mı? Dileyenler Bedelli Askerlik Kredisi’ni ilk 3 ayı ödemesiz şekilde 3 ay ertelemeli olarak kullanabiliyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisini Kimler Alabiliyor Erteleme İmkanı Var mı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Ev İpotekli 200 Bin Lira Kobi Sermaye Kredisi

Denizbank Sermayenize Destek Kredisi ile 200.000 TL'ye kadar Kobi destek kredisi kullanmak mümkün. Denizbank'a başvuru yapan Kobiler için hazırlanan Kobi...

Kapat