Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Akbank’tan 3 Ay Ertelemeli 30000 Lira

Öğretmenlere Özel Kredi Kampanyası Düzenleyen Banka Var mı? Akbank öğretmenlere özel olarak düzenlediği Öğretmen Kredisi kampanyası ile 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Akbank Öğretmenlere Özel Kredi ile tüm öğretmenler nakit ihtiyaçları için ertelemeli, uzun vadeli ve düşük taksitli kredi alma olanağına kavuşuyorlar.

Öğretmen Özel Kredisi ile Kaç Lira Kredi Alınabiliyor? En Yüksek Kredi Çekme Limiti Ne Kadar? Öğretmenlere özel masrafsız ihtiyaç kredisi ile 30.000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Akbank Kasım ayı boyunca sürdüreceği kampanyasıyla Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmadığını gösteriyor.

Akbank Öğretmen Kredisi Ertelemeli Olarak Kullanılabiliyor mu? Kaç Ay Erteleme Fırsatı Var? Öğretmenlerin tüm nakit ihtiyaçlarına yönelik masrafsız ihtiyaç kredisi fırsatı ile 3 ay ertelemeli kredi Akbank’ta kullanıcılarını bekliyor.

Akbank Öğretmenlere Özel Kredi Faiz Oranı Nedir? Kredi Geri Ödemesi Hangi Tarihte Başlıyor? Öğretmenlere özel masrafsız ihtiyaç kredisi aylık % 1,35 faiz oranı ile kullanılabiliyor. İsteyen öğretmenler krediyi kullandıklarında taksit ödemelerini 3 ay erteleyebiliyorlar. Böylece taksit ödemelerine Mart 2012’de başlama fırsatı doğmuş oluyor.

Kredi Kullanmak İçim Son Başvuru Tarihi Ne Zaman? Akbank’ın Öğretmenlere Özel Kredi Kampanyası için son başvuru tarihi 30 Kasım.

Tags : , ,

0 thoughts on “Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Akbank’tan 3 Ay Ertelemeli 30000 Lira”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Bedelli Askerlik Kredisi çok özel fırsatları

Bedelli askerlikle ilgili koşulların başbakan tarafından açıklanmasından hemen sonra TEB'in bedelli askerlik kredisi koşulları açıklandı. Banka tarafından "Önce TEB Şubesi...

Kapat