Kredi Şimdi Başvuru Kanalları Yapı Kredi Mortgage ve Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi ile Hangi Kredi Başvuruları Yapılabiliyor? Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi uygulamasıyla Mortgage ve tüm bireysel ihtiyaç kredisi başvuruları yapılabiliyor.

Kredi Şimdi Başvurusu Hangi Yollarla Yapılabiliyor? Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi başvurusu SMS, Yapı Kredi Atm’leri ve internet üzerinden yapılabiliyor.

Kredi Şimdi SMS Başvurusu Nasıl Yapılıyor? SMS yoluyla cep telefonundan mesaj atarak Kredi Şimdi’ye başvurmak için 4411’e kısa mesaj atmak yeterli oluyor. Gönderilecek mesajda kredi türünü yazarak boşluk bırakıp TC Kimlik No’sunu yazıp boşluk bıraktıktan sonra aylık net geliri yazmak gerekiyor. Bunun ardından mesajı 4411 numaraya göndermek yeterli oluyor.

Aşama aşama anlatmak gerekirse Kredi Şimdi başvurusu yapmak için şu adımları izlemek gerekiyor:

1. Kredi Türünü yazın. Kredi türü konut ya da bireysel olarak ayrılıyor. Mortgage – konut kredisi kullanmak istiyorsanız konut yazın, bireysel ihtiyaç kredisi istiyorsanız bireysel yazın.

2. Boşluk bırakın.

3. TC Kimlik Numaranızı yazın.

4. Boşluk bırakın.

5. Aylık net gelirinizi yazın.

6. Mesajı 4411’e gönderin.

Kredi Şimdi Başvurusu ATM’den Nasıl Yapılıyor? Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi Başvurusunu ATM’den yapmak için “Kullanıcı ve Başvuru İşlemleri” menüsünden “Başvuru İşlemlerine” girmek yeterli oluyor.

Kredi Şimdi ATM başvurusu kartlı ya da kartsız olarak yapılabiliyor.

Kredi Şimdi İnternet Başvurusu Nasıl Yapılıyor? İnternetten başvuru yapmak için Yapı Kredi internet sitesini ziyaret ederek Kredi Şimdi butonuna tıklayıp, karşımıza çıkacak yolları izlemek yeterli oluyor.

Kredi Şimdi Başvuru Cevabı Nasıl Alınıyor? Kredi Şimdi başvurularının cevabı cep telefonuna kısa mesaj olarak iletiliyor.

Tags : , ,

One thought on “Kredi Şimdi Başvuru Kanalları Yapı Kredi Mortgage ve Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu”

  1. kredi kartı başvurusunda bulundum hala bekliyorum kendiniz bilirsiniz vermeyin zamanı gelince de sizin bankanızla da işim olmaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası Eğitim Kredisi 36 Ay Vadeli Olarak Kullanılabiliyor

Yapı Kredi Eğitim Kredisi'ni Kimler Alabiliyor? Yapı Kredi Bankası gelir sahibi 18 yaşından büyük öğrencilere ya da velilere ve çocuklarının...

Kapat