Kamu ve Kadrolu Belediye Çalışanlarına Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor

Kamu çalışanları ve belediye çalışanları için yüksek limitli, uzun vadeli kredi veren banka var mı? Denizbank kamu ve belediye personeli için uygun koşullarda, uzun vadeli ve uygun taksitli kredi imkanı sunuyor. Deniz Kamu ve Belediye Çalışanlarına Özel Kredi ile mobilyadan beyaz eşyaya, tatilden eğitime kadar tüm ihtiyaçlar kredi kullanılabiliyor. Kamu ve belediye çalışanları için sunulan Denizbank Kredisi uygun vade ve avantajlı faiz oranları sunuyor. Kredinin limitleri de oldukça yüksek.

Denizbank Kamu ve Belediye Çalışanı Kredi kampanyasından kimler yararlanabiliyor? Hangi personel kredi başvurusu yapabilir? Denizbank’ın Kamu ve Belediye çalışanlarına yönelik kredi kampanyasına tüm kamu personel ve kadrolu belediye çalışanları katılabiliyor. Krediye başvurmak için kadrolu belediye çalışanı olmak gerekiyor. Sözleşmeli belediye personeli bu kredi için başvuru yapamıyorlar. Ancak sözleşmeli belediye çalışanları Denizbank’ın diğer kredilerine başvuru yapabiliyorlar.

Kamu ve Belediye personeli kredisi başvurusu için en az ne kadar maaş almak gerekiyor? Aylık ücret minimum me kadar olmalı? Sözkonusu krediden yararlanmak için en az 1.000 TL maaş almak gerekiyor. Maaşı Bin Lira’dan yüksek olan çalşanlar bu kredi için başvuru yapabiliyor.

Kredinin üst limiti nedir? En fazla ne kadar kredi çekilebilir? Denizbank’ın kamu ve belediye çalışanları için düzenlediği kampanya ile maaşın 17 katına kadar kredi kullanılabiliyor. Kredinin üst limiti maaş ne olursa olsun 36.000 TL. Maaşın 17 katı 36.000 TL’den fazla olsa da kullanılabilecek kredi en fazla 36.000 TL olabiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Kamu ve Kadrolu Belediye Çalışanlarına Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Cep Telefonundan Kredi 5 Dakikada Başvuru ve Onay Garanti Bankasında

Cep telefonundan kolay ve hızlı başvuru yaparak kredi çekmek mümkün mü? Garanti Bankası cep telefonundan 5 dakika içinde krediye başvurma...

Kapat