İş Bankası Kredi Başvurusu Nereye Yapılıyor? Bu Ayki İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenler nereye başvuru yapmalılar? İş Bankası’ndan kredi kullanmak isteyenler değişik kredi başvuru kanallarını kullanarak kredi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. İş Bankası şubelere doğrudan başvurunun yanında İş Bankası’nın sunduğu değişik kredi başvuru kanallarıyla zahmetsiz ve hızlı kredi başvurusu yapılabiliyor.

Şube dışında nerelerden kredi başvurusu yapılıyor? Kredi başvuruları İş Bankası şubelerinden yapılabildiği gibi 4402 numaralı cep telefonu kredi başvuru hattından da gerçekleşebiliyor. Cep telefonundan kredi başvurusu yapmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİ aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye SMS ile göndermek yeterli oluyor.

Bankamatiklerden kredi başvurusu yapmak için İş Bankası Bankamatiklerine uğramak yeterli. Bankamatik ekranında görülecek yönlendirmelere uyarak kısa sürede ve sorunsuz kredi başvurusu yapmak mümkün.

İş Bankası İnternet Şubesi’nden kredi başvurusu yapmak için de sitede bulunan yönergeleri izlemek yeterli.

Bunun yanı sıra İş Bankası Telefon Şubesi aracılığıyla kredi başvurusu yapılabiliyor. Telefon şubesi kredi başvurusu için aranması gereken numara 444 02 02. Ayrıca İşCep, İşPad veya İşWap’tan kredi başvuruları kolayca yapılabiliyor.

İş Bankası’nın bu ay için yeni kredi kampanyası var mı? Kredi faiz oranı, limiti ve vadesi nasıl? İş Bankası’nın bu ayki kredi kampanyası ile tüm ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ve emekliler düşük faizli kredi kullanabiliyorlar. Kredi 12 ay vadeye kadar aylık % 0,75 faiz oranıyla kullanılıyor. Kredinin üst limiti ise 5.000 TL. Dileyenler 60 aya kadar vadelerle aylık % 1,36 faiz oranıyla 30.000 TL nakit kredi alabiliyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “İş Bankası Kredi Başvurusu Nereye Yapılıyor? Bu Ayki İhtiyaç Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
60 Ay Vadeli Kefilsiz Bedelli Askerlik Ödemesi İçin Kredi Denizbank Her Derda Deva Krediler

Denizbank Bedelli Askerlik Kredisi Nedir? Denizbank Her Derda Deva Kredi ürünleri arasında yer alan Bedelli Askerlik Kredisi yeni çıkan bedelli...

Kapat