ING Bank Yılbaşı Kredisi 200 TL Taksitle 10000 Lira Yeni Yıl Kredi Kampanyası

ING Bank yeni yıl için Yılbaşı kredi kampanyasını başlattı. Yeni yıla hiç kısmadan girmek isteyenler için % 0,39’dan başlayan faizlerle 5.000 TL kredi imkanı sunan ING Bankası dileyenlere ise 200 TL’den başlayan taksitlerle masrafsız 10.000 TL kredi kullandırıyor. ING Bank’ın 2012 yılı yeni yıl kredileri 60 aya varan vade fırsatıyla kullanılıyor. Yılbaşı kredileri ING Kredi Butik ürünleri arasında yer alıyor.

ING Bank Yılbaşı Kredisi Kaç Ay Vadeli ve Ne Kadar Limitli? Ertelemeli Yılbaşı Kredisi Var mı? ING Bank 2012 yılına mutlu ve nakit paraya sıkışmadan girmek isteyenlere Yılbaşı Kredisi fırsatı sunuyor. Yılbaşı Kredisi kampanyası ile değişik tutarlarda kredi kullanmak mümkün. Kredi Butik ürünleri arasında değişik seçeneklerden kredi tercihi yapılabiliyor. Yeni yıl kredileri arasında ön plana çıkan krediler aylık 0.39 faizle 5.000 TL ve ayda 200 TL’den başlayan kredi taksit tutarıyla 10.000 TL kredi kampanyaları. İlk yıl için 200 TL ile başlayan kredi taksitleri daha sonraki yıllarda bütçeyi zorlamadan uygun oranlarda artıyor. 200 TL taksitle 10 Bin Lira kredi 5 yıl vadeli olarak kullanılabiliyor. 48 ay vadeye kadar ertelemeli yılbaşı kredi kullanmak da mümkün oluyor.

ING Bank 2012 Yılbaşı Kredisi Başvurusu İçin Son Tarih Nedir? ING Bank Kredi Butik Yılbaşı Kredisi kampanyasına son başvuru tarihi 30 Aralık 2011. Bu tarihe kadar yeni yıl kredisi için başvuru yapılabiliyor.

ING Bank Yeni Yıl Kredisi Başvurusu Nereye Yapılıyor? Kredi başvurusu ING Bank Şubeleri aracılığı ile yapılabildiği gibi ING Bank web sitesini ziyaret ederek de yapılabliyor.

Tags : ,

3 thoughts on “ING Bank Yılbaşı Kredisi 200 TL Taksitle 10000 Lira Yeni Yıl Kredi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
3 Ay Ertelemeli Kredi ile Kredili Askerlik Anadolubank Bedelli Kredisi ile

Kredi alarak bedelli askerlik yapmak isteyenler için çeşitli kredi olanakları sunuluyor. Bankalar kredi vererek bedelli askerlik hizmetini yerine getirmek isteyenlere...

Kapat