Garanti Bedelli Askerlik Kredisi Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılıyor

Garanti Bankası bedelli askerlik uygulamasının açıklanmasının ardından Bedelli Askerlik Kredisi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Bedelli Askerlik Kredisi başvurusu yapmak isteyenler Garanti Bankası şubelerinden, Garanti Bankası internet şubesinden ya da Garanti Bankası web sitesinden kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Bedelli Askerlik Kredisi için yapılan başvurular hemen sonuçlandırılıyor. Bedelli Askerlik Kredisi başvurusu cevapları hemen veriliyor ve anında kredi onayı alınıyor.

Bedelli Askerlik Kredisi’ne Garanti internet sitesinden başvurmak isteyenler sitedeki Başvur butonuna tıklayarak hemen başvuru yapabiliyorlar.

Garanti Bankası’nın İnternet Şubesi kullanıcısı olanlar İnternet Şubesi Kredi menüsü Kredi Başvurusu adımı Destek Kredisi seçeneğinden anında Bedelli Askerlik Kredisi için başvuru yapma imkanından yararlanabiliyorlar. Kredi onayı anında veriliyor.

Garanti Bankası Bedelli Kredisi dosya bedelsiz olarak kullanılabiliyor. Kredinin taksitleri ilk yıl için 500 Lira ile başlıyor. Sonraki yıllarda ödeme gücünü zorlamadan artan taksitlerle ödeme imkanı sunuluyor. Bedelli Kredisi ile tercihe bağlı olarak dosya masrafı ödemeden kredi almak ya da aylık % 1,42 faiz oranı ile düşük masraflı kredi kullanmak mümkün.
.
Bedelli Askerlik Kredi kampanyasına katılmak için Garanti’nin internet sitesini ziyaret etmek, internet şubesine girmek ya da Garanti şubelerine uğramak yeterli oluyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Garanti Bedelli Askerlik Kredisi Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bankaların Bedelli Askerlik Kredi Kampanyaları Denizbank Garanti Bankası

Bedelli askerlik kararının açıklanmasının ardından bankalar bedelli askerlik kredilerini açıklamaya başladılar. Bedelli askerlik bedeli olan 30.000 TL için kredi veren...

Kapat