Denizbank Ev İpotekli 200 Bin Lira Kobi Sermaye Kredisi

Denizbank Sermayenize Destek Kredisi ile 200.000 TL’ye kadar Kobi destek kredisi kullanmak mümkün. Denizbank’a başvuru yapan Kobiler için hazırlanan Kobi kredileri işini büyütmek, yeni yatırım yapmak ya da uzun vadeli sermaye ihtiyacını karşılamak isteyen KOBİ sahipleri için uygun koşullarla kredi imkanı sağlıyor.

Denizbank Sermaye destek kredisi almak isteyen KOBİ sahiplerinden 1. Dereceden konut ipoteği alınıyor. 120 ay vadeli kredi 200.000 TL’ye kadar kullanılabiliyor. Evi olan Kobi sahipleri işlerini büyütmek ve uzun vadeli sermaye ihtiyaçlarını karşılamak için uygun bir kredi imkanına kavuşuyorlar.

Denizbank’ta Kobi’lere yönelik sağlanan destekler kapsamında finansman ihtiyaçlarına destek oluyor. Finansman ihtiyacı duyan, yeni teknoloji yatırımları yapmayı hedefleyen, şirket tanıtımı kapsamında fuarlarda tanıtım yapmak isteyen, hammadde alımları için nakit ihtiyacı duyan, kalite tescili işlemlerini gerçekleştirmek isteyen Kobiler için değişik alanlarda destek sağlayan Denizbank Kobilerin finansman ihtiyacını karşılıyor.

Denizbank bunun yanında vergi ya da sigorta prim borçlarını yapılandırmak isteyen Kobiler için finansman desteği sağlıyor. Devlete olan borçlarını bu nakit imkanıyla kapatan Kobi sahipleri kredi geri ödemelerini 12 ay taksitle yapıyorlar. Vergi borçlarından ve sigorta prim borçlarından, oluşan faizlerden kurtulma imkanına kavuşan Kobiler rahat bir nefes alma fırsatı buluyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “Denizbank Ev İpotekli 200 Bin Lira Kobi Sermaye Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Emeklilere Cazip Faiz Oranları Uyguluyor

Emekli maaşını Garanti Bankası'na aktaran emekliler ne gibi avantajlar kazanıyorlar? Gerekli değişikliği yapıp emekli maaşlarını Garanti’den almaya başlayan emekliler uygun...

Kapat