Cep Telefonundan Kredi 5 Dakikada Başvuru ve Onay Garanti Bankasında

Cep telefonundan kolay ve hızlı başvuru yaparak kredi çekmek mümkün mü? Garanti Bankası cep telefonundan 5 dakika içinde krediye başvurma ve kredi sonucunu öğrenme olanağı sunuyor. Garanti’den kredi kullanmak isteyenler dilerlerse başvurularını cep telefonu ile yapıyorlar. Cep telefonu yoluyla yapılan kredi başvurusu 5 dakika içinde sonuçlandırılyor. Kredi cevabı 5 dakika içinde cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderiliyor.

Garanti cep telefonunundan 5 dakikada kredi için başvuru nasıl ve nereden yapılıyor? Garanti Bankası’nden 5 dakika içinde kredi kullanmak isteyenler Granti Bankası’nın wap intrnet adresine girerek kredi başvurusu yapıyorlar.

Garanti Wap internet adresi nedir? Garanti Bankası’nın wap adresinden yararlanarak kredi başvurusu yapmak isteyenler (wap nokta garanti nokta com nokta tr) adresine girerek kredi başvurusu yapabliyorlar. Adrese girenler kredi menüsünde 5 Dakikada Kredi adımından bireysel kredi başvurusu gerçekleştirebiliyorlar. Yapılması gereken tek şey sözkonusu internet adresindek 5 Dakikada Kredi bölümünü bularak buradan bireysel kredi başvuruusunu gerçekleştirmek.

Wap kredi başvurusu ne kadar zamanda sonuçlanıyor? Kredi cevabı ne zaman geliyor? Kredi cevabı hangi cep telefonuna geliyor? Kredi onayı ve cevabı 5 dakika içerisinde cep telefonuna geliyor. Başvuru sırasında Garanti Bankası’nda kayıtlı olan cep telefonunun kulanılması gerekiyor. Kredi cevabı bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasına geliyor.

Bankada kayıtlı cep telefonu numaram yok. Ne yapmalıyım? Cep telefonu kaydı nereden yapılıyor? Garanti Bankası şubesine uğrayarak cep tlefonunu banka kayıltlarına geçirmek mümkün.

Garanti’de kayıtlı cep telefonum var ama internet şubesine giremiyorum? Ne yapmak gerekiyor? Garanti Bankası’nda kayıtlı cep telefonunuz varsa internet şubesinden bu cep telefonuna kısa mesaj ile şifre gönderilmesini isteyebilirsiniz. İstenen şifre birkaç dakika içinde cep telefonuna geliyor. Bu şekilde Garanti internet şubesine girenler kredi başvurularını internet şubesinden yapabiliyorlar.

Tags : , , ,

One thought on “Cep Telefonundan Kredi 5 Dakikada Başvuru ve Onay Garanti Bankasında”

  1. merhaba ben turkiyede bir vila almak istiyorum, kaba insatta 70 prosent yapilmis, vilanin deyeri 79.000 ben 29.000 bin odesem gerisinede silivride tarlam var hipotek edip kiredi alma imkanim varmi, suan turkiyde yasamadigim icin subenize gelme imkanim yok bu konuda yardimci olursaniz memnun olurum simdiden tesekur ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank ile Anlaşmalı En Son Konut Projeleri Büyük Kırmızı Ev Konut Kredisi

Akbank Büyük Kırmızı Ev Konut Kredisi anlaşmalı konut projelerinde avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pekçok saygın konut projesiyle işbirliği yapan...

Kapat