Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar ve Verilen Krediler

Kimler Bedelli Askerlikten Yararlanacak? Bedelli askerlikten 30 yaşından gün almış yükümlüler 30 bin lira bedel ödemek suretiyle yararlanabiliyor. Askerlik Kanunu’nda yapılan değişiklikle bedel ödeyerek askerlik hizmetini yerine getirmek olanağı sağlandı.

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileri? Ne Gibi Bedelli Askerlik Kredi Kampanyaları Var? Bankalar bedelli askerlikle ilgili kredi kampanyalarını çıklamaya başladı. İlk günde kampanya açıklayan bankalar Şekerbank, TEB, Garanti Bankası, Denizbank,, Yapı Kredi, Anadolubank ve Akbank oldu.

Şekerbank askerlik görevini bedelli yapabilmek için kredi kullanmak isteyenlere 60 aya varan vadelerde kredi sunuyor. 3 ile 12 ay arasındaki vadelerde kredi faiz oranı aylık yüzde 1,30, 13 ile 60 ay arasındaki vadede faiz oranı yüzde 1,40 olarak açıklandı. Şekerbank bedelli kredisi dosya masrafı tutarı ise 300 lira.

TEB bedelli askerlik kredisi kampanyası ile aylık yüzde 1.40 faiz oranı ile 36 ay vadeli kredi kullandırıyor. TEB bedelli askerlik kredisi dosya masrafsız olarak ve 3 ay ertelemeli alınabiliyor.

Garanti Bankası 1,46 faiz ve 60 ay vadeyle dosya masrafsız 30.000 TL limitli bedelli askerlik kredisi sunuyor. İlk yıl için aylık taksit tutarı 500 TL, takip eden senelerde taksit ödemeleri artıyor.

DenizBank bedelli askerlik kredisi askerlik yükümlülerine 60 aya varan vadelerde, masrafsız ve 3 ay ertelemeli kredi kullanma olanağı sağlıyor.

Anadolubank 3 ay ertelemeli bedelli askerlik kredisi ile aylık yüzde 1,44 faiz oranıyla 60 aya varan vadelerde kredi kullandırıyor.

Yapı Kredi Bankası bedelli askerlik kampanyası ile 60 aya varan vadelerde aylık yüzde 1,49 faiz oranıyla masrafsız kredi kullandırıyor. Aylık yüzde 0,59’dan başlayan faiz oranlarına sahip düşük masraflı kredi seçeneği de var. Kredi 30 Bin TL’ye kadar alınabiliyor.

Akbank aylık 1,40 faiz ile masrafsız olarak, ya da 350 TL masraf ödenerek % 1,30 faiz ile bedelli askerlik kredisi sunuyor. Akbank bedelli kredisi 30,000 TL’ye kadar kullanılabiliyor. Geri ödeme seçenekelri arsında 3 aya kadar taksit erteleme seçeneği de var.

Tags : ,

0 thoughts on “Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar ve Verilen Krediler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Yılbaşı Kredisi 200 TL Taksitle 10000 Lira Yeni Yıl Kredi Kampanyası

ING Bank yeni yıl için Yılbaşı kredi kampanyasını başlattı. Yeni yıla hiç kısmadan girmek isteyenler için % 0,39'dan başlayan faizlerle...

Kapat