Bankaların Bedelli Askerlik Kredi Kampanyaları Denizbank Garanti Bankası

Bedelli askerlik kararının açıklanmasının ardından bankalar bedelli askerlik kredilerini açıklamaya başladılar. Bedelli askerlik bedeli olan 30.000 TL için kredi veren bankalardan DenizBank 60 aya varan vadelerle bedelli askerlik kredisi vermeye başladı. Banka değişik vadeler ve değişik ödeme seçenekleri sunuyor. Bedelli askerlik kredisinden yararlanmak isteyenler için masrafsız ve 3 ay ötelemeli kredi imkanı sunuluyor. DenizBank bedelli askerlik kredisi kullananlar 3 ay erteleme imkanıyla 60 ay vadeli olarak kredi alabiliyorlar.

Bedelli askerlik için kredi kampanyası başlatan bir başka banka ise Garanti Bankası. 30.000 TL bedelli askerlik ücreti için 60 ay vadeli kredi kullanma olanağı tanıyan Garanti Bankası yüzde 1,46 faiz oranıyla bedelli askerlik kredisi kullandırıyor. Dosya masrafı alınmayan masrafsız bedelli askerlik kredisi imkanı tanıyan Garanti Bankası düşük taksitlerle başlayan bedelli kredisi sunuyor.

30 Bin Lira bedelli askerlik kredisi kullananlar ilk yıl sadece 500 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Sonraki yıllarda bedelli askerlik için kullanılan kredinin taksitleri belirli oranlarda her yıl artıyor. Tercihe bağlı eşit taksitli veya kademeli farklı taksit seçenekleri de sunan Garanti Bankası bedelli kredisi ile isteyenler 60 ay vade, aylık yüzde 1,42 faiz oranı ve 250 TL dosya masrafı seçeneğiyle kredi kullanabilecekler.

Tags : ,

0 thoughts on “Bankaların Bedelli Askerlik Kredi Kampanyaları Denizbank Garanti Bankası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Şimdi Başvuru Kanalları Yapı Kredi Mortgage ve Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi ile Hangi Kredi Başvuruları Yapılabiliyor? Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi uygulamasıyla Mortgage ve tüm bireysel...

Kapat