ATM’den Kredi Başvurusu Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi ile

Kredi Şimdi Başvurusu ATM’den Yapılabiliyor mu? Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi başvuruları Kredi Şimdi ile tüm Yapı Kredi ATM’lerinden yapılabiliyor. ATM’den kredi başvurusu hızlı ve kolay bir şekilde işliyor.

Kredi Şimdi Başvurusu Sadece ATM’den mi Yapılıyor? Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi başvuruları Yapı Kredi şubelerinden ve diğer kredi başvuru kanallarından da yapılabiliyor. Dilieyenler kredi başvurusu için Yapı Kredi ATM’lerini kullanabiliyorlar.

Kredi Şimdi ATM Başvuruları İçin Mutlaka Kart mı Kullanmak Gerekli? ATM’den Kredi Şimdi başvurusu kartlı ya da kartsız olarak yapılabiliyor. Dileyenler kartlı başvuru yapabildiği gibi dileyenler kartsız kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Kredi Şimdi Cevabı Ne Zaman Geliyor? Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi başvurularının cevabı anında cep telefonuna kısa mesaj olarak iletiliyor. Kredi Şimdi başvurularının cevabı Yapı Kredi’de kayıtlı olan cep telefonuna geliyor.

Bugünlerde Promosyonlu Kredi Şimdi Kampanyası Var mı? Kampanya ile Ne Gibi Hediyeler Veriliyor? 15 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında Kredi Şimdi ile ATM’den İhtiyaç Kredisi başvurusu yapan ve kredilerini 31 Aralık 2011 tarihine kadar kullanan her 10. kişiye 50 TL Worldpuan hediye ediliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “ATM’den Kredi Başvurusu Yapı Kredi Bankası Kredi Şimdi ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
500 TL’den Başlayan Taksitlerle Bedelli Askerlik Kredisi Bank Pozitif’te

Bank Pozitif ilk 12 ay 500 TL, sonraki yıllarda artan taksitlerle 30.000 TL Bedelli Askerlik Kredisi kullandırıyor. Kampanya kapsamında dileyenler...

Kapat