ABank Kasım Ayı Kredi Kampanyası ile Bayram Kredisi Fırsatı Devam Ediyor

ABank kredi kampanyası ile 25.000 TL’ye kadar kredi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. 21 Kasım tarihine kadar sürecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlananlar uzun vadeli ve uygun koşullara sahip kredi kullanma fırsatını yakalıyorlar. Kredi aylık yüzde 1.35’den başlayan faiz oranlarıyla kullanılabiliyor.

ABank kredi kampanyalarına katılarak kredi başvurusu yapmak için gerekli belgeler ise şunlar: Kimlik Belgesi olarak Nüfus Cüzdanı, Ehliyet ya da Pasaporttan herhangi birinin ibrazı yeterli oluyor. Gelir Belgesi olarak istenen belgeler ise maaşlı çalışanlar için Maaş Bordrosu ya da Maaş yazısı isteniyor. Serbest meslek sahibi olarak kredi başvurusu yapmak için son vergi levhasının fotokopisinin getirilmesi yeterli oluyor. Kira geliri olanlardan gelir belgesi olarak tapu ve kira kontratı fotokopisi isteniyor. Emekliler ise başvuruda maaş cüzdanlarının fotokopisini bankaya vererek kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Adres Teyit Edici Belge olarak ise İkametgah Belgesi ya da son 3 aya ait bir fatura getirmek yeterli oluyor.

Merkezi Şişli’de olan ABank’ın İstanbul’daki şubeleri Altunizade, Avcılar, Bakırköy, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Caddebostan, Merter, Gaziosmanpaşa, Güneşli, Hadımköy, İkitelli, Kartal, Kozyayatağı, Levent, Maltepe, Maslak, Rami, Sahray-ı Cedit, Sirkeci, Şişli, Tuzla ve Ümraniye semtlerinde bulunuyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “ABank Kasım Ayı Kredi Kampanyası ile Bayram Kredisi Fırsatı Devam Ediyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kamu ve Kadrolu Belediye Çalışanlarına Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor

Kamu çalışanları ve belediye çalışanları için yüksek limitli, uzun vadeli kredi veren banka var mı? Denizbank kamu ve belediye personeli...

Kapat