60 Ay Vadeli Kefilsiz Bedelli Askerlik Ödemesi İçin Kredi Denizbank Her Derda Deva Krediler

Denizbank Bedelli Askerlik Kredisi Nedir? Denizbank Her Derda Deva Kredi ürünleri arasında yer alan Bedelli Askerlik Kredisi yeni çıkan bedelli askerlik kanun değişikliğinden yararlanmak isteyen askerlik yükümlüleri için tasarlanmış bir kredi.

Denizbank Bedelli Askerlik Kredisi Vadesi Kaç Ay? Deniz’in Bedelli Askerlik Kredisi maksimum 60 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Krediyi 12 ay vadeli, 24 ay vadeli gibi değişik vadelerde kullanılabiliyor.

Kredi Kullanmak İçin Kefil Şartı Aranıyor mu? Deniz’in Bedelli Askerlik için sunduğu krediyi kullanmak için kefil ya da teminat şartı aranmıyor. Denizbank Bedelli Askerlik Kredisi kefilsiz olarak kullanılabiliyor.

Denizbank’ın Bedelli Askerlik İmkanından Yararlanmak İsteyenlere Sunduğu Kredi Taksit Erteleme İmkanı Sunuyor mu? Kaç Ay Taksit Erteleme İmkanı Var? Denizbank Bedelli Askerlik Kredisi 3 ay ertelemeli olarak kullanılabiliyor. Dileyenler krediyi hemen kullanarak ödemelerini 3 ay sonra yapmaya başlayabiliyor.

Bedelli Askerlik Ödemesi İçin Verilen Kredinin Koşulları Nasıl? Denizbank’in Bedelli Kredisi Toplam Maliyet Oranı Nedir? 30.000 TL Bedelli Kredisi için 60 ay vadede toplam maliyet oranı aylık % 2.15. 20.000 TL kredinin maliyet oranı 24 ay vade için aylık % 1.78 olarak gerçekleşiyor.

Tags :

0 thoughts on “60 Ay Vadeli Kefilsiz Bedelli Askerlik Ödemesi İçin Kredi Denizbank Her Derda Deva Krediler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Taşıt Kredisi Anlaşmalı Markalar Kampanyası ile İndirimli Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Anlaşmalı Otomobil Markalarıyla Kampanya Yapıyor mu? Yapı Kredi önemli otomobil markalarıyla işbirliği yaparak indirimli faiz...

Kapat