500 TL’den Başlayan Taksitlerle Bedelli Askerlik Kredisi Bank Pozitif’te

Bank Pozitif ilk 12 ay 500 TL, sonraki yıllarda artan taksitlerle 30.000 TL Bedelli Askerlik Kredisi kullandırıyor. Kampanya kapsamında dileyenler aylık 937 TL sabit taksitle Bedelli Kredisi kullanmak da mümkün. Bedelli Askerlik Kredi Kampanyası 48 ay vadeli olarak uygulanıyor.

Bedelli Askerlik Kredisi Aylık Taksit Tutarı Ne Kadar? Ayda Ne Miktarda Kredi Geri Ödemesi Yapılıyor? Bank Pozitif’ten bedelli askerlik için kredi kullananlar dilerlerse 30.000 TL kredi içn aylık 937 TL sabit taksit ödüyorlar. Kredi geri ödemesi 48 ayda tamamlanıyor.

Düşük taksitlerle başlayan kredi seçeneğinden yararlananlar ise ilk 12 ay boyunca ayda 500 Lira kredi taksit ödemesi yapıyorlar. İlerleyen yıllarda ise aylık taksit tutarı artıyor. 13 – 24 ay taksitleri 760 TL, 25 – 36 ay arasındaki taksitler 1.155 TL ve 37 – 48 ay arasındaki taksitler 1755 TL olarak ödeniyor. Kredi 48 ay vadeli ve 30.000 TL limitli olarak kullanılıyor.

Bedelli Askerlik Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar? Bank Pozitif Bedelli Askerlik Kredisi için tüm vadelerde aylık yüzde 1.49 faiz oranı uyguluyor.

Bank Pozitif Bedelli Askerlik Kredisi başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor. Bunun için Bank Pozitif internet sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Kredi başvurusı sırasında, kredi başvuru sonucu görülebiliyor ve kişiye tanımlanan limiti anında almak mümkün oluyor. Bank Poztif internet sitesi üzerinden tüm kredi işlemleri şubeye gitmeye gerek kalmadan tamamlanabiliyor.

Bedelli Askerlik Kredisi İçin Kefil İsteniyor mu? Bank Pozitif Bedelli Askerlik Kredisi kefilsiz ve formalitesiz olarak kullanılabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “500 TL’den Başlayan Taksitlerle Bedelli Askerlik Kredisi Bank Pozitif’te”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisini Kimler Alabiliyor Erteleme İmkanı Var mı

Bedelli askerlik kararının çıkmasının ardından bankalar Bedelli Kredisi verme yarışına girdi. Cazip koşullarla Bedelli Askerlik Kredisi veren bankalardan biri olan...

Kapat