3 Ay Ertelemeli Kredi ile Kredili Askerlik Anadolubank Bedelli Kredisi ile

Kredi alarak bedelli askerlik yapmak isteyenler için çeşitli kredi olanakları sunuluyor. Bankalar kredi vererek bedelli askerlik hizmetini yerine getirmek isteyenlere nakit olanakları sağlıyorlar. Ellerinde yeterince nakit bulunmayanların bedelli askerlik yapmalarına imkan sunan askerlik kredileri ile bedelliiçin nakit sağlamak mümkün oluyor.

Anadolubank Bedelli için kredi veren bankalardan biri olan Anadolubank 60 ay vadeli kredi sunuyor. 60 ay vadeli olarak alınan kredinin ilk üç ayı ödemesiz. Ödemeler 3 ay sonra başlıyor. Kredi geri ödemelerinin 3 ay ertelemeli olarak başlayacak olması bedelli askerlik yapmak isteyenlere ve kredi arayanlara büyük fırsat yaratıyor.

Bedelli için kredi arayanlara nakit kredi imkanı sağlayan Anadolubank’ın bedelli askerlik kredisi kampanyası ile aylık % 1.44 faiz oranıyla kredi kullanmak mümkün oluyor. bedelli askerlik hizmetinden yararlanmak isteyen asker adaylarına ilk 3 ay ödemesiz bedelli askerlik kredisi veriyor.

Anadolubank Bedelli Askerlik Kredisi ile 60 ay vadeli olarak, ilk üç ayda kredi ödemesi yapmadan kredi kullanarak askerlik ödevini bedelli olarak yerine getirmek mümkün oluyor. Krediden yararlanmak isteyenlerin bedelli askerlik kredisi için başvurularını Anadolubank şubelerine yapmaları yeterli oluyor.

Tags : , ,

One thought on “3 Ay Ertelemeli Kredi ile Kredili Askerlik Anadolubank Bedelli Kredisi ile”

  1. ben borcumu standard varlık’ın ramazan kampanyası sayesinde kapadım. herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Bedelli Askerlik Kredisi nasıl alınır?

Şekerbank, bedelli askerlik kredisi kullanmak isteyenlere yönelik kampanyasını başlattı. Şekerbank tarafından yapılan açıklamada, bedelli kredisi için 3-12 ay vadede kredi...

Kapat