2012 Garanti Yılbaşı Kredisi ile Yeni Yıl İçin 200 TL Taksitle 10000 Lira Kredi

Garanti Bankası Yılbaşı Kredi Kampanyası Nedir? Kampanya Kaç Ay Vade ve Taksitle Kaç Lira Kredi Veriyor? Garanti Tam Destek kredileri kapsmaında 2012 yılı için yeni yıl kredi kampanyası başladı. Geleneksel hale gelen Yılbaşı Kredisi kampanyalarından biri olan bu yılki kredi kampanyası ile düşük taksitli ve cazip faizli yılbaşı kredileri sunuluyor.

Garanti Bankası yeni yıl kredisi % 0,38 faizle kullanılabiliyor. 5.000 TL kredi kullanmak isteyenler aylık % 0,38 faiz oranından yararlanıyorlar. Yeni yıl kredisi kapsamında 200 TL ile başlayan taksitlerle 10.000 TL Yılbaşı Kredisi kullanılabiliyor. İlk yıl aylık kredi taksit ödemeleri 200 Lira ile başlıyor ve sonraki yıllarda bütçeleri zorlamadan artan taksitlerle devam ediyor. Kredi taksitleri her yıl % 19 oranında artıyor. 200 Lira taksitle 10.000 TL’lik Yılbaşı Kredisi kullanmak mümkün. Kredi 60 ay vade ile kullanılabiliyor.

Yılbaşı Kredi paketlerinde maksimum kredi limiti ise 50.000 TL. Dileyenler 50 Bin Lira’ya kadar ve 60 aya varan vadelerle yeni yıl kredisi alabiliyorlar. Kredi paketleri arasında dosya masrafsız Yılbaşı Kredisi seçenekleri de var. Garanti Tam Destek kredileri 2012’ye girerken de kredi kullanmak isteyenlerin nakit ihtiyaçlarını karşılıyor. Kredi kampanyasında 37-60 ay vade seçeneği bordrolu çalışanlar tarafından tercih edilebiliyor. Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi başvurusu internet sitesi üzerinden de yapılabiliyor. Yılbaşı Kredisi başvurusu yapmak için Garanti Bankası’nın internet sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “2012 Garanti Yılbaşı Kredisi ile Yeni Yıl İçin 200 TL Taksitle 10000 Lira Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Kredi Başvurusu Nereye Yapılıyor? Bu Ayki İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenler nereye başvuru yapmalılar? İş Bankası'ndan kredi kullanmak isteyenler değişik kredi başvuru kanallarını kullanarak kredi...

Kapat