Ziraat Maaş Avans Hesabı Nedir? Limiti Ne Kadar? Kimler Kullanabilir?

Ziraat Maaş Avans Hesabı Nedir? Kimler Ziraat Maaş Avans Hesabı Kulanabilir? Maaşlarını Ziraat Bankası’na taşıyanlar diledikleri zaman avans çekebiliyorlar. Maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alanlar maaş avans hesabına başvurmaları durumunda kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınızı uygun koşullarda karşılıyorlar.

Ziraat Maaş Avans Hesabı Limiti Ne Kadar? Avans Çekmek İsteyenler Hangi Tutarlarda Nakit Avans Kullanabiliyorlar? Limit 250 TL, 500 TL, 750 TL veya 1000 TL olarak belirleniyor.

Ziraat Maaş Avans Hesabı ile Kullanılan Nakit Avans Nasıl ve Ne Zaman Geri Ödeniyor? Kullanılan avans maaş ödeme gününde işlem bedeli ile birlikte otomatik tahsil edilerek geri ödenmiş oluyor.Böylece ayrıca geri ödeme tarhlerini takip etme zorluğu ortadan kalkmış oluyor.

Ziraat Maaş Avans Hesabı ile Avans Çekmek İçin Sigorta Gerekli mi? Ziraat Maaş Avans Hesabı ile nakit çekmek için hayat sigortası yapılması zorunlu değil.

Ziraat Maaş Avans Hesabı İçin Nereden Başvuru Yapılıyor? Tüm Ziraat Bankası şubelerinden Ziraat Maaş Avans Hesabı için başvuru yapılabiliyor.

Tags : , , ,

2 thoughts on “Ziraat Maaş Avans Hesabı Nedir? Limiti Ne Kadar? Kimler Kullanabilir?”

  1. T.C. ZİRAAT BANKASINA LİMİT ARTIRMA BAŞVURMA İMKANIM OLMUŞTUR 250 TL HESABA YATIRILMASI RİCA OLUNUR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Refinansmanı ile Borç Transferi Nasıl İşliyor

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Refinasmanı / Borç Transferi Nedir? Taşıt Kredisi Borç Transferi başka bankalarda bulunan otomobil kredisi borçlarını Ziraat'e...

Kapat