Ziraat Eğitim Kredisi Okul Üniversite Dershane Kurs Masrafları İçin Kullanılıyor

Zirat Bankası Eğitim Kredisi ile tüm okul, üniversite, kurs, dershane masraflarının karşılanması için kredi kullanılabiliyor. Ziraat Bankası Eğitim Kredisi her türlü eğitim giderinin karşılanmasına yönelik özel bir kredi türü.

Ziraat Eğitim Kredisi Ne İçin Alınabilir? Ziraat Bankası Eğitim Kredisi okul, üniversite, kurs, dershane gibi her türlü eğitim masraflarının karşılanması için alınabilir

Ziraat Eğitim Kredisi Kaç Ay Vadeli Veriliyor? Ziraat Eğitim Kredisi en azla 24 ay vadeli olarak taksitli veya KMH şeklinde kullandırılıyor.

Ziraat Eğitim Kredisi Kimlere Veriliyor? Öğrenciye Kredi Veriliyor mu? Ziraat Bankası Eğitim Kredisi öğrenci velilerine, öğrencinin eğitim masraflarını üstlenen herhangi bir aile bireyine verliyor. Bunun yanısıra öğrencinin düzenli ve sürekli gelir sağlayan bir işi var ise öğrenciye de kredi veriliyor.

Ziraat Eğitim Kredisi’nde Hayat Sigortası Yapılıyor mu? Kefil ya da Teminat İsteniyor mu? Eğitim Kredisi kullanlardan kefil isteniyor ve / veya maddi teminat alınıyor. Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılıyor.

Ziraat Eğitim Kredisi Başvurusu Nereden ve Nasıl Yapılıyor? Ziraat Bankası Eğitim Kredisi başvuruları tüm Ziraat şubelerinden yapılabiliyor.

Eğitim Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? Eğitim Kredisi başvurusu için başvuru formunun dolduruluması, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport gibi bir kimlik belgesi, gelir belgesi, eğitime ilişkin belgeler ve fatura gerekli oluyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Ziraat Eğitim Kredisi Okul Üniversite Dershane Kurs Masrafları İçin Kullanılıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Maksimum Kart Başvurusu, Limit Artırımı ve Ek Kart Çıkartma

Ziraat Maximum Kart Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılıyor? Ziraat Maximum Kredi Kartına sahip olmak isteyenler Ziraat Bankası Şubelerine giderek başvuru...

Kapat