Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Refinansmanı ile Borç Transferi Nasıl İşliyor

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Refinasmanı / Borç Transferi Nedir? Taşıt Kredisi Borç Transferi başka bankalarda bulunan otomobil kredisi borçlarını Ziraat’e transfer etme işlemi. Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Refinasmanı ile başka bankalarda bulunan taşıt kredisi borçlarını Ziraat’e getirenler daha uygun vade ve faizlerle kolayca ödüyorlar.

Hangi Borçlar İçin Transfer Mümkün? Başka bankalardan kullanılmış olan taşıt kredilerini Ziraat Bankası’nda yeniden yapılandırmak nümkün. Araç kredisi borçlarını Ziraat’e transfer edenler düşük faiz seçenekleri ile taksit tutarlarını azaltıyorlar.

Kaç Yaşına Kadar Araçlar İçin Borç Transferi Yapılıyor? Maksimum Vade Ne Kadar? Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Refinasmanı sistemi ile 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için yeniden yapılandırma kredisi kullanılabiliyor. Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Borç Transferi maksimum 48 ay vade ile yapılıyor.

Hafif Ticari Araçlar İçin Borç Transferi Yapılıyor mu? Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kredi kullanılabiliyor.

Kredi Kullananlardan Teminat İsteniyor mu? Hayat Sigortası Yapılıyor mu? Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Refinasmanı yapanlardan araç rehini teminat olarak alınıyor. Gerekli görülen durumlarda ek teminat istenebiliyor. Kredi vadesi süresince hayat ve taşıt sigortası yapılıyor.

Tags : , , ,

One thought on “Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Refinansmanı ile Borç Transferi Nasıl İşliyor”

  1. üç bankaya kıredi ve kıredi kartı borcum var bu borçları kapatabilmek için bankanızdan borç tıransferi kıredisi talep etmek istiyorum emekliyim ve maaşımı bankanızdan alıyorum bankanıza nasıl müraacaat edecegim bilgilendirirmisiniz saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Eğitim Kredisi Okul Üniversite Dershane Kurs Masrafları İçin Kullanılıyor

Zirat Bankası Eğitim Kredisi ile tüm okul, üniversite, kurs, dershane masraflarının karşılanması için kredi kullanılabiliyor. Ziraat Bankası Eğitim Kredisi her...

Kapat