Ziraat Bankası Sonbahar Kredi Kampanyası İhtiyaç Taşıt Konut Kredlieri

Ziraat Sonbahar Kredi Kampanyası Ne Gibi Fırsatlar Sunuyor? Hangi Krediler Kaç Ay Vadeli Kullanılıyor? Ziraat Bankası Sonbahar Fırsatı kredi kampanyası çerçevesinde 60 ay vadeli tüketici ve taşıt kredisi ve 120 ay vadeli konut kredisi kullanma fırsatı sunuluyor. Eylül ve Ekim aylarında devam eden kampanyada Ziraat’in indirimli bireysel kredilerini kullanarak nakit ihtiyacını karşılamak ya da hayallerdeki otomobil ve eve sahip olmak mümkün.

Ziraat’in Kredi Kampanyası’nda Hangi Krediler Var? Bireysel İhtiyaç, Otomobil ve Konut Kredisi Kaç Ay Vadeli Kullanılıyor? Ziraat’in Sonbahar Kredi Kampanyası ile maksimum 6o ay vade ile bireysel ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Nakit ihtiyaçlar için ya da borçları kapatmak için kullanılabilecek kredi geri ödemeleri kolaylaştıran esnek ödeme seçenekleri sunuyor.

Ziraat’in esnek ödeme planları sunan bir diğer avantajlı kredisi 60 ay vade ile kullanılabilen taşıt kredisi. Kampanya kapsamında 120 ay vadeli konut kredilerinden yararlananlar ise hayallerindeki evi satın alma fırsatı yakalıyorlar.

Ziraat Bankası Sonbahar Kredi Kampanyası’na Kimler Başvurabiliyor? Kampanyadan faydalanmak için Ziraat Bankası KMH ve Bankkart ürününün bulunması ya da ürünlere başvuruda bulunulması gerekiyor. Bunun yanısıra Maaş Avansı, Kredi Kartı, İnternet Bankacılığı ya da en az iki adet Otomatik / Düzenli Ödeme Talimatı ürünlerinden en az birine sahip olmak ya da başvuruda bulunmak Ziraat Sonbahar Kredi Kampanyası’ndan yararlanmak için gerekli ön koşul.

Tags : , , , ,

One thought on “Ziraat Bankası Sonbahar Kredi Kampanyası İhtiyaç Taşıt Konut Kredlieri”

  1. bakım ücreti alıyorum bankanızdan kredi çekebilir miyim özürlü oğluma araba almak için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Her Derde Deva Cebimde Kredi ile Hayat Denizde Güzel SMS 3280 Kampanyası

Denizbank Cebimde Kredi ile masraf yok, kefil yok. Denizbank Cebimde Kredi ile 3280'e SMS gönderenler Deniz'in kredi fırsatlarını kaçırmıyorlar. Denizbank...

Kapat