Yapı Kredi Süper Bayram Kredisi 7 Liraya 7 Bin TL 0.59 Faizli Masrafsız Faizsiz

Yapı Kredi Süper Bayram Kredisi Nedir? Yapı Kredi Kurban Bayramı için kredi kampanyası başlattı. Yapı Kredi Süper Bayram Kredisi adı verilen kampanya halen devam etmekte olan Süper Kredi kampanyasının devamı niteliğinde. Bayrama nakit sıkıntısı çekmeden girmek isyeyenler Yapı Kredi’den her derde deva Süper Kredi kullanarak tüm nakit ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Yapı Kredi Günde 7 Liraya 7 Bin Lira Kampanyası Nedir? Bayram Kredisi İçin de Geçerli mi? Yapı Kredi her derde deva Bayrama özel Süper Kredi ile 7.000 TL kredi kullananlar günde 7 TL taksit ödeyerek geri ödemelerini yapıyorlar. Yapı Kredi Bankası’nın Süper Kredi için sunduğu bu ödeme olanağı Süper Bayram Kredisi için de geçerli.

Yapı Kredi Süper Bayram Kredisi Ödeme Seçenekleri Neler? Yapı Kredi Bankası’nın Süper Bayram Kredisi her bütçeye göre değişik ödeme seçenekleri sunuyor. İsteyenler ayda sadece % 0.59’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi alabiliyorlar. Bunun yanında Süper Bayram Kredisi ödeme seçenekleri arasında faizsiz peşin komisyonlu ve masrafsız kredi var. Faiz ödemek istemeyenler peşin komisyon ödeyerek faizsiz bayram kredisi kullanabiliyorlar. Masrafsız kredi kullanmak isteyenler ise masrafsız kredi seçeneğini tercih edebiliyorlar. Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanarak bayrma girenlerin cepleri de yüzleri de gülüyor.

2011 Yılı Yapı Kredi Süper Bayram Kredisi Başvurusu Nereden ve Nasıl Yapılabiliyor? İhtiyaçlarını ertelemek istemeyip Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi için başvurmak isteyenler en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek kredi başvurusu yapabiliyorlar. İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler ise Yapı Kredi internet sitesinden Kredi Şimdi başvurusu yaparak kredi kullanabiliyorlar.

Tags : , , , , ,

3 thoughts on “Yapı Kredi Süper Bayram Kredisi 7 Liraya 7 Bin TL 0.59 Faizli Masrafsız Faizsiz”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Bayram Öncesi Kredi Kampanyası ile 60 Ay Vadeli 30.000 TL Limitli Kredi

Akbank Kurban Bayramı öncesi düzenlediği kredi kampanyası ile 60 ay vadeli olarak 30.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Kredi taksitlerinin...

Kapat