Vakıfbank WorldCard ile Alpet İstasyonlarında Yüzde 6 İndirim Kampanyası

Vakıfbank’ın Alpet istasyonlarındaki indirim kampanyası nedir? Ne kadar indirim uygulanıyor? Vakıfbank ve Alpet işbirliğiyle yetkili Alpet istasyonlarında indirimli akaryakıt kampanyası başladı. Alışverişten anlayan sarışın Vakıfbank World Card’a Alpet istasyonlarından yapılan akaryakıt alışverişlerinde % 6 indirim uygulanıyor.

Kampanya koşulları nedir? Kampanyaya dahil olan Alpet istasyonları hangileri? Kampanyaya dahil olan Alpet istasyonlarının isim ve adreslerini nereden bulabilirim? İndirim uygulaması kampanyaya dahil Alpet istasyonlarından yapılacak akaryakıt alışverişlerinde geçerli. Kampanyaya dahil olan Alpet istasyonlarının ayrıntılı listesine Vakıfbank’ın web sitesinden ulaşılabiliyor.

Vakıfbank ve Alpet işbirliğiyle gerçekleştirilen kampanyaya hangi World Kartlar dahil? Alpet istasyonlarında % 6 indirim kampanyasına tüm VakıfBank Worldcard’lar dahil.

Worldpuan nakit kullanımı ile yapılan işlemler kampanyaya dahil mi? Akaryakıt indirimi Worldpuan nakit kullanım ile yapılan işlemlerde geçerli değil.

Vakıfbank World Card’ı olmayanlar kampanyadan yararlanabilir mi? Kampanya Vakfbank Worldcard sahipleri için düzenleniyor. Ancak Vakıfbank World Kart sahibi olmayanlar Vakıfbank şubelerinden ya da Vakıfbank İnternet Şubesi’nden World Card başvurusu yapabiliyorlar.

Vakıfbank World Card’a başvuranlar kredi kartı sorgulamasını nereden yapabilir? World Card başvurusu yapanlar Vakıfbank’ın internet sitesini ziyaret ederek kredi karı başvuru sorgulamasını yapabiliyorlar. TC Kimlik Numarası ile başvuru sorgulaması kolaylıkla yapılabiliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Vakıfbank WorldCard ile Alpet İstasyonlarında Yüzde 6 İndirim Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank 125 TL Taksitle 5000 TL Kredi 2012 Ödemeli Ekim Ayı Başvurusu Nereye Yapılıyor

Akbank Sonbahar kredi kampanyası koşulları nedir? Ne kadar taksitle ne kadar kredi kullanılıyor? Akbank Ekim ayı kredi kampanyası ile ayda...

Kapat