Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 2011 Kurban Bayramı Kredileri

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Nedir? 2011 Yılı Bayram Kredisi Kampanyası Başvurusu Başladı mı? 60 Ay Vadeli Kredi Kullanılabiliyor mu? Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Vakfbank’ın her yıl Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı dönemlerinde verdiği ve artık geleneksel hale gelen ihtiyaç kredisi. Vakıfbank Bayram Kredisi 60 ay vade ile kullanılabiliyor. Kredi faiz oranı ise % 0.65’den başlıyor.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 2011 yılı Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı için de yeni kredi kampanyasını başlattı. 2011 Kurban Bayramı için kredi başvuruları Ekim 2011 ayında başladı.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Limit Ne Kadar? Kaç Ay Vade ile Kullanılabiliyor? Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi bu yıl Kurban Bayramı kredi kampanyası için 20.000 TL limitli kredi kullandırıyor. 60 ay vadeye kadar kredi kullanmanın mümkün olduğu kampanyada faiz oranı % 0.65’den başlıyor. Kampanyada faizsiz kredi seçeneği de var.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi İçin Kefil Şartı Var mı? Vakıfbank Bayram Kredisi için kefil ya da teminat gösterilmesi gerekmiyor.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Başvurusu Nereden Yapılıyor? Vakıfbank Kredilerinin Başvuru Kanalları Nelerdir? Vakıfbank Kredi kampanyaları için başvurular Vakıflar Bankası şubelerinden yapılabildiği gibi ATM’lerden, Cep telefonu ile ve Vakıfbank web sitesi’nden gerçekleştirilebiliyor.

Tags : , , , ,

One thought on “Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 2011 Kurban Bayramı Kredileri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Shell Maximum Kart 50 TL Maxi Puan Hediye Kampanyası Ekim ve Kasım Aylarında Sürüyor

Maximum Kart ve Shell işbirliği ile 50 TL Maxi Puan Hediye Kampanyası devam ediyor. Kampanya ile ekstra MaxiPuan kazanmak için...

Kapat