Shell Maximum Kart 50 TL Maxi Puan Hediye Kampanyası Ekim ve Kasım Aylarında Sürüyor

Maximum Kart ve Shell işbirliği ile 50 TL Maxi Puan Hediye Kampanyası devam ediyor. Kampanya ile ekstra MaxiPuan kazanmak için Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarında tek seferde ve farklı günlerde Maximum POS cihazlarından 100 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapılması gerekiyor.

Maximum Kart Shell 50 TL Maxi Puan Kampanyası’na katılmak için ne yapmak gerekiyor? Kampanya SMS numarası nedir? Kampanyaya katılım hangi tarihler arasında? Maximum Kart Shell 50 TL Maxi Puan Hediye Kampanyası’na katılmak için “SHELL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, İş Bankası sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum Kartları için 4402’ye, Ziraat Maximum Kartları için 4747’ye SMS gönderilmesi yeterli oluyor. Kampanya 23 Eylül 2011 – 6 Kasım 2011 tarihleri arasında devam ediyor.

Kampanya ile kazanılan MaxiPuan’lar karta ne zaman yükleniyor? Kampnaya kapsamında kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yükleniyor. Karta yüklenen Maxi Puan’ların en son 24 Kasım 2011’e kadar kullanılması gerekiyor.

Kampanya ile kazanılan Maxi Puanlar nerede kullanılabilir? Shell Maximum Kart Kampanyası dahilinde kazanılan ilave MaxiPuan’lar Shell istasyonlarında yapılacak akaryakıt harcamalarında kullanabiliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Shell Maximum Kart 50 TL Maxi Puan Hediye Kampanyası Ekim ve Kasım Aylarında Sürüyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Opet World Card ile Akaryakıtta Yüzde 5 Puan Kazanma İmkanı Sunuluyor

Opet Worldcard nedir? Ne gibi avantajları var? Worldcard ve Opet işbirliğiyle Opet istasyonlarında %5 puan kazandıran kart olan Opet Worldcard...

Kapat