Prontotour Kredi Kartına Taksitli Kurban Bayramı Yurtdışı Turları Vizesiz Turlar

Prontour’un sunduğu yurtdışı turlarda kredi kartına taksit imkanları nedir? Prontotour Kurban Bayramı yurtdışı turlarında kredi kartlarına taksit olanakları sunuyor. Axess kredi kartına 2, 4, 6, 7, 9 taksit yapılıyor, bunun yanı sıra +3 taksit olanağı var. Axess kart kullanıcıları ayrıca 2 ay taksit erteleme olanağından yararlanıyorlar. Prontour yurtdışı turlarında Garanti Bonus kart için 3 taksitle ödeme imkanı sunuluyor. Bunun yanı sıra ödemeleri Ocak ayına kadar erteleme şansı var. Citi kredi kartına 6 taksit yapılırken İş Bankası Maximum kart sahipleri 5 taksitle ödeme yapabiliyorlar. World Card sahipleri için +3 taksit ve 4 ay ekstre erteleme seçenekleri var. Bank Asya Card’a 2 – 4 taksit, Finansbank kredi kartına 10 taksit yapılıyor.

Hangi destinasyonlara yurtdışı tur programları var? Prontotour Kurban Bayramı tur programları içinde dünyanın hemen her yerine gezi olanakları sunuluyor. 10 Ekim tarihine kadar rezervasyon yaptıranlara birçok tur paketinde odabaşı 80 Euro’ya kadar indirimler sağlanıyor. Kurban Bayramı yurtdışı tur fiyatları 329 €uro’dan başlıyor. 2011 Kurban Bayramı’nda Mısır, Dubai, Uzak Doğu, İspanya, İtalya, Budapeşte ve Prag turları en çok tercih edilen yurtdışı turları oluşturuyor.

Kurban Bayramı’nda Prontour tur programları arasında gemi ile Karayipler turu da var? MSC Magnifica gemisi ile düzenlenen Ege-Adriyatik gezisi İstanbul limanından çıkışlı olarak gerçekleştirilecek.

Vizesiz tur programları ile Balkanlar, Ortadoğu, Afrika ve Uzakdoğu ülkelerine yönelik tur programları da tercih edilen yırtdışı turlardan. Vize için ödenen 100 Euro vize masrafının olmadığı vizesiz yurtdışı turlar son dönemde çok ilgi görüyor.

Prontotour ve Turkcell işbirliğiyle gerçekleştirilen kampanya ile yurtdışı turlarda 30 dakika bedava konuşma hediye ediliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Prontotour Kredi Kartına Taksitli Kurban Bayramı Yurtdışı Turları Vizesiz Turlar”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Biyokimlikli Bankamatik ile Şifresiz Bankacılık İşlemleri İş Bankası’nda

İş Bankası Biyokimlikli Bankamatik nedir? Biyokimlik teknolojisi nasıl çalışır? İş Bankası'nın yeniliklerinden biri olan Parmak Damar Tanıma Teknolojisi ile Bankamatik...

Kapat