Opet World Card ile Akaryakıtta Yüzde 5 Puan Kazanma İmkanı Sunuluyor

Opet Worldcard nedir? Ne gibi avantajları var? Worldcard ve Opet işbirliğiyle Opet istasyonlarında %5 puan kazandıran kart olan Opet Worldcard dizayn edildi. Opet Worldcard ile Opet istasyonlarından yapılan akaryakıt veya otogaz alımlarında % 5’e varan oranlarda ekstra puan kazanılıyor.

Opet World Card ile diğer World avantajları sürüyor mu? Opet World Card sahipleri Türkiye’nin en bonkör kartı World’ün tüm ayrıcalıklarına sahip olarak diğer tüm World Card avantajlarından yararlanmaya devam ediyorlar. Bunun yanısıra seçkin markalarda Opet Worldcard’a özel sunulan ayrıcalıklar Opet World Card sahiplerini bekliyor.

Kaç Lira’lık alışverişlerde ne kadar Puan kazanılıyor? Opet Worldcard ile Opet istasyonlarından yapılacak aylık 1.000 TL’ye kadar olan akaryakıt alımlarında % 3 puan kazanılıyor. Bu % 3’ün % 0,25’i Worldpuan olarak kazanılırken % 2,75’i Opet’e özel ekstra puan olarak kazanılıyor. 1.000 TL’nin üzerindeki akaryakıt veya otogaz alımlarında ise kazanılan puan % 5’e yükseliyor.

Opet World Card ile kazanılan puanlar nerede kullanılıyor? Opet World Card ile kazanılan Opet’e öel ekstra puanlar Opet istasyonlarında yapılacak yeni akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanılabiliyor. Kazanılan normal World Puanlar ise tüm World Üye İşyerleri’nde kullanılabiliyor.

Tags : , ,

One thought on “Opet World Card ile Akaryakıtta Yüzde 5 Puan Kazanma İmkanı Sunuluyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank WorldCard ile Alpet İstasyonlarında Yüzde 6 İndirim Kampanyası

Vakıfbank'ın Alpet istasyonlarındaki indirim kampanyası nedir? Ne kadar indirim uygulanıyor? Vakıfbank ve Alpet işbirliğiyle yetkili Alpet istasyonlarında indirimli akaryakıt kampanyası...

Kapat