Kredisi Devam Edene Yeni Kredi Kullanma – Garanti Ek Kredi Alma Koşulları

Kredi Ödemem Devam Ediyor? Kredi Ödemesi Devam Ederken Yeni Kredi Veren Banka Var mı? Garanti Ek Kredi Nedir? Garanti Bankası Ek Kredi ile kredi geri ödemesi devam ederken, ödemeler bitmeden yeniden kredi kullanma olanağı sunuluyor. Garanti Bankası’ndan kredi kullanmış ve ödemesi devam edenler kredi ödemesi bitmeden yeni kredi alabiliyorlar.

Yeni Kredi Taksitleri İçin Daha Fazla Taksit Ödeme İmkanım Yok. Ancak Paraya İhtiyacım Var. Ek Kredi Kullanabilir miym? Ne Yapmalıyım? Garanti Bankası’ndan kredi kullanmış olanlar kredi vadeleri bitmeden ek kredi kullanmak isteyenler dilerlerse kredi taksitlerini arttırmadan ek kredi kullanabiliyorlar. Dileyenler kredi vadelerine kendileri karar verebiliyorlar ve kredi faiz oranlarını kendileri belirleyebiliyorlar. Yeni ödeme planı bu şekilde oluşturulduktan sonra kredi kullanıma hazır hale geliyor.

Ek Kredi Alınca Eski Kredi Ne Oluyor? Ek kredi kullanınca eski kredi ile yeni kredi birleştirilerek yeni bir kredi oluşturuluyor. Yeni ödeme planı belirlenerek kredi geri ödemeleri başlıyor.

Garanti Dışında Başka Bankadan Kredi Kullandım. Garanti’den Ek Kredi Alabilir miyim? Diğer bankadaki kredi borcunu kapatmak için Garanti Bankası’ndan kredi kullanmak mümkün.

Ek Kredi Hesaplaması Yapmak İstiyorum. Nereden ve Nasıl Ek Kredi Hesaplaması Yapılabiliyor? Ek kredi kullanmak isteyenler Garanti Bankası’nın internet sitesindeki EK Kredi Hesapla butonuna tıklayarak eski kredi tutarlarını yazıp yeni kredi tutarlarını belirleyebiliyorlar.

Tags : ,

One thought on “Kredisi Devam Edene Yeni Kredi Kullanma – Garanti Ek Kredi Alma Koşulları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Emeklilere Özel Kredi Tüm SSK Bağkur Emekli Sandığı Emeklilerine

Garanti Bankası tüm SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı kurumlarından emekli olmuş emeklilere 60 aya varan vadelerle kredi kullanma imkanı sunuyor....

Kapat