İş Bankası Kurban Bayramı Kredi Kampanyası ile 5.000 TL Bayram Kredisi

İş Bankası Bayram Kredisi nedir? İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası ne zaman düzenleniyor? İş Bankası’nın geleneksel hale gelen Bayram Kredisi kampanyaları Ramazan ve Kurban Bayramı öncesinde düzenleniyor. Bayramda nakitsiz kalmamayı ve bayram masraflarını kolaylıkla karşılamayı hedefleyen kampanya son yıllarda ilgi çeken kredi kampanyalarından biri haline geldi.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası için kimler başvuru yapabilir? Krediden kimler yararlanıyor? İş Bankası’nın Kurban Bayramı için bu yıl da düzenlediği Geleneksel Bayram Kredisi kampanyasına tüm ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ile emekliler başvuru yapabiliyor ve uygun faiz oranlarıyla Bayram Kredisi çekebiliyorlar.

Kredi kaç ay vade ile kullanılıyor? İş Bankası Bayram Kredisi’nin taksit sayısı ne? İş Bankası 12 ay vade ile Bayram Kredisi kullandırıyor. Kredi için uygulanan en fazla taksit sayısı 12 olarak düzenlendi.

İş Bankası Bayram Kredi faiz oran ne kadar? Kaç TL’ye kadar Bayram Kredi alınabiliyor? İş Bankası’nın kredi kampanyası ile aylık % 0.70 faiz oranıyla 5.000 TL kredi kullanabiliyor. Bunun yanısıra kampanya kapsamında % 1.35 faiz oranıyla 30.000 TL kredi kullandırılıyor. 30.000 TL kredi için en fazla taksit sayısı ve vade süresi 60 ay olarak uygulanıyor.

Tags : , , , , ,

2 thoughts on “İş Bankası Kurban Bayramı Kredi Kampanyası ile 5.000 TL Bayram Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Bayram Kredisi Halkbank 2011 Kurban Bayramı Kredi Kampanyası

Halkbank Erken Gelen Bayram Kredisi nedir? 2011 yılı için Bayram Kredisi kampanyası düzenleniyor mu? Halk Bankası'nın Ramazan ve Kurban Bayramı...

Kapat