İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Gerekli Belgeler – Visa ve Mastercard Maximum Kartlar

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? İş Bankası’nın çok değişik seçenekleri olan Maximum ve MaxiMiles Kredi Kartları için başvuru çok kolay. İş Bankası Kredi Kartları başvurusu için başvuru sahibinden istenen belgeler şunlar:

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu için istenen kimlik belgesi nedir? İş Bankası Maximum ve Maximiles kredi kartlarına başvuranlardan kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanın aslı ve fotokopisi talep edliyor.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusunda istenen gelir belgeleri nelerdir? Ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ve emekliler hangi belgeleri götürmeli? kredi kartına başvuran kişi ücretli olarak çalışıyorsa gelir belgesi olarak maaş bordrosunun fotokopisi isteniyor. Serbest meslek sahiplerinin İş Bankası kredi kartı başvurusu yapması durumunda gelir vergisi levhası fotokopisi ve bağlı olunan meslek kuruluşlarından alınan üyelik belgesi fotokopisi talep ediliyor.

Emeklilerin kredi kartı başvurusunda ise bağlı oldukları sosyal güvenlik kurumu tarafından adlarına düzenlenmiş kimlik belgesi fotokopisi isteniyor.

Düzenli gelir sahibi olmayan kişiler kredi kartı başvurusu yapabilir mi? Ev hanımı ve öğrenciler gibi düzenli gelirleri olmayan kişiler de İş Bankası kredi kartı başvurusu yapabiliyorlar. Bu kişilerin kredi kartı almaları için kefil göstermeleri gerekiyor.

İş Bankası Maximum Kartlar hangileri? Mastercard ve Visa Card seçenekleri var mı? İş Bankası Maximum Kartlar Mastercard ya da Visa Kart olarak tercih edilebiliyor. Kartlar arasında Maximum TEMA Kart, MasterCard Standart, MasterCard Gold, MasterCard Platinum, Visa Klasik, Visa Premier, Visa Platinum, Visa Maximum Business Card, Maximum Sanal Kart, Temassız Özellikli Maximum Kart ve İş’te Üniversiteli Kredi Kartı var. Seyahati sevenler için ise Maximiles Card seçenekler arasında.

Tags : ,

One thought on “İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Gerekli Belgeler – Visa ve Mastercard Maximum Kartlar”

  1. ev hanimiyim kredi karti cikartmak istiyorum cikarabilirmiyim ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Cebimde Kredi Bayram İçin de Her Derde Deva 100 Liradan Başlayan Taksitlerle

Denizbank Cebimde Kredi kampanyaları Kurban Bayramı için de devam ediyor. Kefilsiz, masrafsız ve formalitesiz kullanılan kredinin başvurularında herhangi bir evrak...

Kapat