İş Bankası Bayram Kredisi Başvurusu Nereden Yapılıyor Hangi Bilgiler İsteniyor

İş Bankası Bayram Kredisi 2011 Kurban Bayramı için de kullanıcılarını bekliyor. Artık geleneksel hale gelen İş Bankası Bayram Kredisi kampanyaları düşük faiz oranları ile karşımıza çıkıyor. İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi başvurusu için son tarih 4 Kasım 2011.

Avantajlı koşullara sahip İş Bankası Bayram Kredisi ile 12 ay vadeli olarak kredi kullanılabiliyor. Kampanya ile 5.000 TL’ye kadar aylık yüzde 0.70 faiz oranıyla kredi kullanma olanağı sunuluyor. Tüm özel sektör ve kamu çalışanları, serbest meslek sahipleri ve emekliler Bayram Kredisi fırsatından yararlanabiliyor.

İş Bankası Bayram Kredisi başvurusu İş Bankası şubelerinden, SMS ile cep telefonundan, İş Bankası İnternet şubesinden, Bankamatiklerden, İş Bankası Telefon Şubesi’nden, İşCep, İşPad ve İşWap’tan yapılabiliyor.

İş Bankası şubelerinden ya da internet şubesinden başvuru yapmak için ziyaret etmek yeterli. SMS yoluyla Bayram Kredisi başvurusu yapmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR bilgilerini aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye SMS göndermek gerekiyor. İş Bankası Telefon Şubesi aracılığıyla kredi başvurusu yapmak için ise 444 02 02 numaralı telefonu aramak yeterli oluyor.

İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası Kurban Bayramı öncesinde nakit ihtiyaçlarını karşılamak için güzel bir kredi fırsatı olarak gözüküyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “İş Bankası Bayram Kredisi Başvurusu Nereden Yapılıyor Hangi Bilgiler İsteniyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Kurban Bayramı Kredi Kampanyası ile 5.000 TL Bayram Kredisi

İş Bankası Bayram Kredisi nedir? İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası ne zaman düzenleniyor? İş Bankası'nın geleneksel hale gelen Bayram...

Kapat