ING Bank Kurban Bayramı Kredisi ile 5 Bin TL Kredi 60 Ay Vadeli 0.39 Faiz Oranıyla

ING Bank’ın 2011 Kurban Bayramı’na Özel Kredi Kampanyası Var mı? ING Bank Kurban Bayramı’na özel Bayram Kredisi kampanyasını başlattı. ING Bank’ın Ekim ayının sonuna kadar devam edecek Bayram Kredisi kampanyası ile düşük taksitlerle Bayram Kredisi kullanılabiliyor. Bayram Kredisi ürünü ING Bank’ın Small Kredi Butik ürünleri arasında sunuluyor.

ING Bank Bayram Kredisi ile Ne Kadar Kredi Kullanılıyor? ING Bank Small Kredi Butik ürünleri arasında yer alan Bayram Kredisi ürünüyle ayda 128 TL taksitle 5.000 TL kredi alınabiliyor. Bunun yanısıra ING Bank Medium kredi seçenekleriyle ayda 265 TL taksitle 10.000 TL kredi çekilebiliyor.

ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar? ING Bank 2011 Kurban Bayramı Kredi kampanyasının faiz oranları aylık % 0.39.

ING Bank Bayram Kredisi Kaç Taksit? Kaç Ayda Geri Ödeniyor? Maksimum Vade Ne Kadar? ING Bank Kredi Butik paketlerinde kullanılan kredilerde maksimum vade 60 ay. Bayram Kredisi seçeneği için de 60 ay vade ile kredi kullanılabiliyor.

ING Bank Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor? ING Bank Kredileri başvuruları Ing Bank şubelerinden yapılabildiği gibi internet üzerinden de gerçekleşebiliyor. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmak için ING Bank’ın web sitesini ziyaret etmek ve Hemen Başvur butonuna tıklamak yeterli oluyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “ING Bank Kurban Bayramı Kredisi ile 5 Bin TL Kredi 60 Ay Vadeli 0.39 Faiz Oranıyla”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bayramlık Krediler 200 TL ile 10000 TL 0.59 Faizle 5000 TL Tam Destek

Garanti Bankası Bayramlık Krediler ile Tam Destek kredi kampanyalarını sürdürüyor. Garanti Bayram Kredisi ile % 0.59 faizle 5.000 TL, 200...

Kapat