ING Bank Emekli Maaş Müşterilerine Tanınan Kolaylıklar ve Avantajlar

Maaşlarını ING Bank aracılığı ile çeken ING Bank müşterisi Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklileri pek çok avantaj sağlıyorlar. Bunlar arasında tanınan kredi kolaylıkları, hesap işletim ücreti ödememe ve Destek Hesap ile avans çekebilme gibi avantajlar var.

ING Bank hesabına veya ING Bank Bonus Card’ına en az 2 otomatik ödeme talimatı veren emekli maaşı müşterileri Türkiye’deki tüm ATM’lerden ücret ödemeden para çekebiliyorlar. ING Bank emekli maaşı müşterileri ING Bank’ta maaşlarını çekmek üzere açtıkları vadesiz mevduat hesabı için herhangi bir hesap işletim ücreti ödemiyorlar.

ING Bank Emekli Maaş Müşterilerine Kredi ve Avans Avantajları Sağlıyor mu? ING Bank aracılığı ile 3 ayda 1 maaş alan emekliler, 3 ayda 1 ödemeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. ING Bank Destek Hesap ile maaş gününü beklemeden nakit çekebiliyorlar.

Emekli Maaşı Banka Değişikliği Nasıl Yapılıyor? Banka değiştirmek İçin Nereye Miracaat Etmek Gerekiyor? Emekli maaşlarını ING Bank’a aktararak ING Bank’tan maaş almak için yapılması gereken işlemler çok basit. Emekli maaşı ödemesi için banka değişikliği yaparak maaşlarının ödemelerini ING Bank’a aktarmak isteyenler ING Bank şubelerinden ya da SGK İl Müdürlüklerinden banka değiştirme işlemini yapabiliyorlar. İnternetten banka değişikliği işlemini yapmak isteyenler SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur web sitelerinden banka değişikliğini gerçekleştirebiliyorlar.

Tags : , ,

2 thoughts on “ING Bank Emekli Maaş Müşterilerine Tanınan Kolaylıklar ve Avantajlar”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Bonus Card Taksitli Avans ile 36 TL Taksitle Bin TL, 72 TL Taksitle 2 Bin TL

ING Bank Bonus Card ile avans çekmek şimdi çok kolay. ING Bank kredi kartı olan Bonus Card sahipleri istedikleri anda...

Kapat