ING Bank Bonus Card Taksitli Avans ile 36 TL Taksitle Bin TL, 72 TL Taksitle 2 Bin TL

ING Bank Bonus Card ile avans çekmek şimdi çok kolay. ING Bank kredi kartı olan Bonus Card sahipleri istedikleri anda çektikleri nakit avansı uzun taksitlerle ödeyebiliyorlar. Bonus Kart ile çekilen avans için 36 ay vade imkanı tanınıyor.

1.000 TL Nakit Avans Çekersem Ne Kadar Taksit Öderim? ING Bank Bonus Card ile 1.000 TL nakit avans çekenler 36 ay vadeli olarak ayda 36 TL taksit ödüyorlar.

Bonus Card’la 2.000 TL Nakit Avans Çekenler Ne Kadar Taksit Ödüyor? 2.000 TL avans kullananların 36 ay taksitle ödeyecekleri aylık taksit tutarı 72 TL.

ING Bank Bonus card ile En Fazla Ne Kadar Avans Çekiliyor? Bu Konuda Limit Sınırlaması Var mı? ING Bank Bonus Card sahipleri kredi kartlarının kullanılabilir kredi limitine kadar avans çekebiliyorlar. Örneğin 10.000 TL kredi limiti olan bir kartın kullanılabilir kredi limiti 7.4000 TL ise bu miktara kadar nakit avans çekilebiliyor. Avans çeken kişinin kredi kartına bağlı vadesiz mevduat hesabı varsa, avans tutarı bu hesaba yatırılıyor. ING Bank’ta vadesiz hsabı bulunmayanlar ise ATM’nin bir kerede verebileceği tutar miktarında taksitli avans çekebiliyorlar.

Taksitli Avans Faiz Oranları Nedir? Çekim Ücreti Var mı? ING Bank Taksitli Avans çekimlerinde çekim tutarı üzerinden taksitli avans işlem ücreti gibi herhangi bir ücret alınmıyor. Uygulanan faiz oranları ise şu şekilde: 3 ay, 6 ay, 9 ay, 12 ay, 15 ay, 18 ay ve 24 ay için yüzde 1,49, 36 ay için ise yüzde 1,23.

Tags : ,

One thought on “ING Bank Bonus Card Taksitli Avans ile 36 TL Taksitle Bin TL, 72 TL Taksitle 2 Bin TL”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Nakit Avans Çekim Ücretleri ve Advantage Card Nakit Çekim Noktaları

Halk Bankası Kredi Kartı ile Nakit Avans Çekmek Mümkün mü? Nerelerden Nakit Avans Çekilebiliyor? Nakit paraya ihtiyaç duyulduğunda Halk Bankası...

Kapat