Halk Bankası Nakit Avans Çekim Ücretleri ve Advantage Card Nakit Çekim Noktaları

Halk Bankası Kredi Kartı ile Nakit Avans Çekmek Mümkün mü? Nerelerden Nakit Avans Çekilebiliyor? Nakit paraya ihtiyaç duyulduğunda Halk Bankası kredi kartı HalkCard Advantage ile nakit avans çekimi yapılabiliyor.

Halkbank kredi kartı ile Halk Bankası şubelerinden nakit avans çekilebildiği gibi Halk Bankası ATM’leri olan BANK24’lerden 7 gün 24 saat nakit avans çekilebiliyor. Bunun yanısıra Halkbank İnternet Şubesi aracılığıyla, 444 0 400 numaralı Halkbank Dialog Telefon Bankacılığı ile nakit çekim yapılabiliyor. Halkbank’ın ATM’lerinin yanısıra tüm dünyada Visa ve / veya MasterCard amblemi olan ATM’ler nakit avans çekimi gerçekleştiriliyor.

Halk Bankası Kredi Kartı ile Nakit Avans Çekim Ücretleri Ne Kadar? Halk Bankası Advantage Card ile yapılan nakit avans çekim işlemlerinde çekilen tutarın % 3’ü ücret olarak alınıyor. Ayrıca çekim başına 3 TL ücret uygulanıyor.

HalkCard Advantage Aynı Zamanda Banka Kartı Olarak Kullanılabilir mi? HalkCard Advantage sahibi olanlar dilerlerse vadesiz hesaplarını HalkCard Advantage kartına bağlatabiliyorlar. Bu şekilde HalkCard Advantage kartlarını Banka Kartı olarak da kullanabiliyorlar. Bunun için kimlik belgesi ile herhangi bir Halkbank Şubesi’ne başvurmak yeterli oluyor. Ayrıca Halkbank internet şubesinden ya da Halkbank Dialog aracılığıyla HalkCard Advantage kartlarını Banka Kartı olarak kullanmaya açtırmak mümkün oluyor.

Tags :

0 thoughts on “Halk Bankası Nakit Avans Çekim Ücretleri ve Advantage Card Nakit Çekim Noktaları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Emekliler İçin Kart Ücreti Olmayan Düşük Faizli Kredi Kartı Halk Bankası’ndan

Emeklilere Özel Düşük Faizli ve Kart Ücreti Olmayan Bir Kart Var mı? Halk Bankası kredi kartı HalkCard Advantage sahibi olan...

Kapat