Halk Bankası Bayram Kredisi Halkbank 2011 Kurban Bayramı Kredi Kampanyası

Halkbank Erken Gelen Bayram Kredisi nedir? 2011 yılı için Bayram Kredisi kampanyası düzenleniyor mu? Halk Bankası’nın Ramazan ve Kurban Bayramı öncesi düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen kredi kampanyalarına Erken Gelen Bayram Kredisi adı veriliyor. 2011 yılı Kurban Bayramı için de kredi kampanyası düzenleniyor.

Halkbank Bayram Kredisi kampanyası ile kaç TL’ye kadar kredi kullanılıyor? Kampanyanın kredi limiti nedir? Halk Bankası Kurban Bayramı Kredisi ile 15.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün oluyor.

Halk Bankası Bayram Kredisi ne zaman kullanılıyor? Başvuru süresi nedir? En son kredi başvuru tarihi ne zaman? Bankanın kredi kampanyası ile Bayram gelmeden kredi başvuruları tamamlanıp kredi kullanılmış oluyor. Bayrama girmeden önce kredi nakit olarak hesaba geçmiş oluyor. Kampanyanın bu yılki son başvuru tarihi 11 Kasım 2011 olarak belirlendi.

Halkbank Bayram Kredisi faiz oranları nedir? Halk Bankası’nın Bayram Kredisi faiz oranları yüzde 1.19’dan başlıyor.

Bayram Kredisi vadeleri nasıl? Kaç ay vade ile Bayram Kredisi kullanılıyor? Kredinin taksit sayısı kaç? Halk Bankası Geleneksel Erken Gelen Bayram Kredisi 48 taksitle, yani 48 ay vadeli olarak kullanılabiliyor.

Geleneksel Bayram Kredisi hangi kolaylıkları ve ödeme seçeneklerini sunuyor? Krediyi kullananlar isterlerse 2 ay erteleme seçeneği ile kredi taksitlerini 2 ay sonra ödemeye başlayabiliyorlar. Bunun yanısıra artan ve azalan taksitli ödeme seçenekleri var. Kredi kullananlar dilerlerse kredi taksit tutarlarını kendileri belirliyorlar.

Kredi başvurusu nereye yapılıyor? Tüm Halkbank şubelerine Erken Gelen Bayram Kredisi için başvuru yapılabiliyor.

Tags : , ,

One thought on “Halk Bankası Bayram Kredisi Halkbank 2011 Kurban Bayramı Kredi Kampanyası”

  1. BANKANIZDAN ŞU ANDA İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMAKTAYIM. MAAŞIMIDA BANKANIZDAN ALIYORUM .ŞU ANDADA BAYRAM KREDİSİNE İHTİYACIM VAR. KREDİM VARKKEN İKİNCİ BİR DESTEK BAYRAM KREDİNİZDEN YARARLANABİLİRMİYİM.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
2011 Kurban Bayramı Kredi Kampanyaları Garanti Halkbank İş Bankası

2011 Kurban Bayramı Kredisi Kampanyaları başladı mı? Hangi bankalar Bayram Kredisi veriyor? Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm...

Kapat