Garanti Emeklilere Özel Kredi Tüm SSK Bağkur Emekli Sandığı Emeklilerine

Garanti Bankası tüm SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı kurumlarından emekli olmuş emeklilere 60 aya varan vadelerle kredi kullanma imkanı sunuyor. Emeklilere özel kredi indirimli faiz oranına sahip. Garanti Bankası Emekli Kredisi için tüm Sigotra emeklileri, Bağkur Emeklileri ve Emekli Sandığı emeklileri başvuruda bulunabiliyor.

Maaşını üç ayda bir alan Emekli sandığı emeklileri için de ödemede kolaylık tanınıyor. Maaşını 3 ayda bir alan emekliler kredi geri ödemelerini de 3 ayda bir yapıyorlar.

Garanti Bankası Emeklilere Özel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor? Kredi Başvurusu İçin İstenen Belgeler Neler? Herhangi bir Garanti Bankası şubesine uğrayarak Emekli Kredisi başvurusu yapılabiliyor. Garanti Emeklilere Özel Kredi başvurusunda nüfus cüzdanı, adresi gösterir belge (fatura veya ikametgah belgesi) ve emekli belgesi (örneğin Emekli kimliği, Emekli hesap cüzdanı, Emekli sağlık karnesi gibi bir belge) isteniyor.

İstenen Belgeleri Hemen mi Götürmek Gerekiyor? Belgesiz Kredi Başvurusu Yapılamıyor mu? Garanti Emekli Kredisi için başvurular hiçbir belge olmadan yapabiliyor. Başvurularda kredi sonucu hemen öğrenilebiliyor. Kredi başvurusu kabul edilip kredi onayı alındıktan sonra gerekli belgeler tamamlanabiliyor.

Emekli maaşını Garanti’ye taşıyanların kredi geri ödemelerinde şubeye gitmelerine gerek kalmıyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Garanti Emeklilere Özel Kredi Tüm SSK Bağkur Emekli Sandığı Emeklilerine”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Esnafa Özel Bayram Kredisi İş Bankası Kendi İşim Kredisi 36 Ay Taksit 30 Bin TL

Esnafa Özel Bayram Kredisi Var mı? İş Bankası Kurban Bayramı için kendi işine sahip olan herkese yönelik olarak Kendi İşim...

Kapat