Esnafa Özel Bayram Kredisi İş Bankası Kendi İşim Kredisi 36 Ay Taksit 30 Bin TL

Esnafa Özel Bayram Kredisi Var mı? İş Bankası Kurban Bayramı için kendi işine sahip olan herkese yönelik olarak Kendi İşim Bayram Kredisi kullandırıyor. Kendi İşim Kredisi ile esnaf bayramda banka kredisi kullanma fırsatına kavuşuyor.

İş Bankası Esnaf Kurban Bayramı Kredisi Vadesi Ne Kadar? İş Bankası’nın esnafa ve kendi işinin sahibi olanlara yönelik kredisi ile 36 ay taksitle kredi kullanılabiliyor.

Esnaf En Fazla Ne Kadar Bayram Kredisi Kullanabiliyor? İş Bankası Bayram Kredisi kullanmak isteyen esnaflar ve sanatkarlar 30.000 TL limite kadar kredi alabiliyorlalr. Kredinin kullanılabilir üst limit tutarı 30.000 TL.

İş Bankası Esnaf Bayram Kredisi Başvurusu Ne Zamana Kadar Yapılıyor? Esnafa yönelik İş Bankası Bayram Kredisi başvurusu 11 Kasım tarihine kadar yapılabiliyor.

Örnek Ödeme Planları ve Taksit Tutarları Verebilir misiniz? Örnek olarak 5.000 TL Bayram Kredisi kullanan bir esnaf 12 ay vade ile aylık 429 TL kredi taksit ödemesi yapıyor. 20.000 TL Bayram Kredisi 24 ay vade ile kullanılırsa aylık taksit 968 TL oluyor. 30.000 TL Bayram Kredisini 36 ay vadeli olarak kullanan biri ayda 1.051 TL taksit ödüyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Esnafa Özel Bayram Kredisi İş Bankası Kendi İşim Kredisi 36 Ay Taksit 30 Bin TL”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Emekli Maaşı Banka Değiştirme Nasıl ve Nereden Yapılıyor Avantajları Neler

Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklileri maaşlarını aldıkları bankayı değiştirmeleri halinde pek çok avantajlardan yararlanıyorlar. Hemen hemen bütün bankalar emekli...

Kapat