Emekliler İçin Kart Ücreti Olmayan Düşük Faizli Kredi Kartı Halk Bankası’ndan

Emeklilere Özel Düşük Faizli ve Kart Ücreti Olmayan Bir Kart Var mı? Halk Bankası kredi kartı HalkCard Advantage sahibi olan emekliler düşük faiz imkanından yararlanırken yıllık kart aidatı ödemiyorlar. Halk Bankası’nın kredi kartı HalkCard Advantage emeklilerin yüzünü güldürüyor. Gülen Emekli Kredi Kartı olarak tanınan HalkCard Advantage emeklilere düşük faiz imkanı tanırken yıllık kredi kartı aidat ücreti almıyor.

“HalkCard Advantage kredi kartında kart ücreti yok. Halk Bankası kredi kartı kullanan emekliler Gülen Emekli Kredi Kartı ile kredi kartı yıllık üyelik ücreti ödemiyorlar. Bunun yanında kredi kartı başvurusunda ilk kart düzenlenirken herhangi bir ilk tahsis ücreti alınmıyor.

HalkCard Advantage Gülen Emekli Kredi Kartı düşük faizli bir kredi kartı olarak emeklilere ikinci bir avantaj sağlıyor. Emeklilere özel düşük faiz oranlarının uygulandığı HalkCard Advantage düşük kredi kartı faizine sahip bir kredi kartı. Halk Bankası’nın uyguladığı normal faiz oranlarından daha düşük faiz oranlarına sahip olan HalkCard Advantage sahiplerine uygulanan alışveriş faiz oranı ve nakit çekim faiz oranı aylık % 2.10. Gecikme faiz oranı ise % 2.62.

HalkCard Advantage Kartı Kimler Alabiliyor? Ne Gibi Koşulları Var? HalkCard Advantage’ın avantajlarından yararlanmak ve HalkCard Advantage Gülen Emekli Kredi Kartı sahibi olmak için Halk Bankası maaş müşterisi olarak emekli maaşını Halk Bankası’ndan almak gerekiyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Emekliler İçin Kart Ücreti Olmayan Düşük Faizli Kredi Kartı Halk Bankası’ndan”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Gerekli Belgeler – Visa ve Mastercard Maximum Kartlar

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? İş Bankası'nın çok değişik seçenekleri olan Maximum ve MaxiMiles Kredi Kartları...

Kapat