Denizbank Cebimde Kredi Bayram İçin de Her Derde Deva 100 Liradan Başlayan Taksitlerle

Denizbank Cebimde Kredi kampanyaları Kurban Bayramı için de devam ediyor. Kefilsiz, masrafsız ve formalitesiz kullanılan kredinin başvurularında herhangi bir evrak istenmiyor. Başvurular sadece nüfus kağıdı ve herhangi bir fatura ya da yerleşim belgesiyle yapılabiliyor.

Cep Telefonunundan Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor? Denizbank Bayram Kredisi başvurusu cep telefonu ile kolaylıkla yapılabiliyor. Cep telefonuna KREDİM yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numarasını yazıp 3280’e göndermek yeterli oluyor. Başvuru SMS numarası 3280.

Kısa Mesaj ile Kredi Başvurusu Yaptıktan Sonra Ne Yapmak Gerekiyor? Kredi Başvuru Sonucu Nereye ve Ne Zaman Geliyor? Kredi Limiti Nasıl Belirleniyor? Kısa mesajı 3280’e gönderdikten sonra herhangi birşey yapmak gerekmiyor. 5 dakika içinde kredi cevabı cep telefonuna SMS olarak geliyor. Gelen mesajda kredinin onaylandığının bildirilmesi durumunda mesajda ayrıca ne kadar kredi kullanılabileceği de yazıyor. Kullanılabilecek kredi limiti böylece hemen belirlenmiş oluyor.

Bayram Kredisi Taksitleri Ne Kadar? 5.000 TL Bayram Kredisi kullananlar ilk 3 ay ayda 100 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar.

Bayram Kredisi Vadesi ve Taksit Sayısı Ne Kadar? Kredinin En Yüksek Tutarı Ne Kadar Oluyor? En fazla 15.000 TL Bayram Kredisi kullanılabiliyor. Kredi 36 ay vadeli olarak alınabiliyor. 5.000 TL kredi kullananlar ilk 3 ay 100 TL taksit ödüyorlar.

Tags :

0 thoughts on “Denizbank Cebimde Kredi Bayram İçin de Her Derde Deva 100 Liradan Başlayan Taksitlerle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Bayram Kredisi 100 TL’den Başlayan Taksitlerle Kurban Bayramı Kredi Kampanyası

Denizbank Bayram Kredisi kampanyalarından bir yenisini 2011 Kurban Bayramı için başlattı. 100 TL'den başlayan taksitlerle kredi kullanmanın mümkün olduğu kampanya...

Kapat